Dünya Haberler

NFL Oyuncusu ve Hüküm Giymiş Katil Hernandez’in Yeni Bir Belgeselde Eşcinsel Olduğu Söylendi

GMag
Yazar: GMag

Bir belgesel, cinayet işlediği için hapse atılan eski NFL oyuncusu Aaron Hernandez’in yıllarca cinselliği yüzünden kendisine işkence ettiğini ortaya koydu. New England Patriots forması giyen eski Amerikan futbolu oyuncusu yıllarca süren tartışmalardan sonra Nisan 2017’de kendi hayatını almıştı. Oyuncu, yarı-profesyonel oyuncu Odin Lloyd’u öldürdüğü için hapis cezasına çarptırılmıştı.

Oxygen’de yayınlanacak yeni bir belgesel nişanlısı Shayanna Jenkins-Hernandez’le bir çocuk sahibi olan eski oyuncunun cinselliğiyle ilgili büyük sorunları olduğunu ve erkeklerle gizli ilişkiler yaşadığını iddia etti. 

TMZ’ye göre belgeselde oyuncunun üniversitedeki kız arkadaşı röportaj veriyor ve Hernandez’in erkeklerle ilişki yaşadığını keşfettiğini söylüyor. 

Oyuncunun açıkça eşcinsel avukatı George Leontire:

“Hernandez açıkça eşcinseldi. Bunu kabul etti. Bunun onda sebep olduğu büyük acıyı da kabul etti. Bence eşcinseller hakkında o kadar negatif düşünceleri olan bir kültüre doğdu ki, kendisinden nefret etmeye başladı.”

Bir rapora göre Hernandez kendisini öldürmeden önce üç not bıraktı. Mektuplardan biri nişanlısına, diğeri kızına, iddiaya göre diğeri de hapiste tanıştığı bir erkek sevgilisineydi. 

Hernandez’in aile avukatı rapora şiddetle karşı çıktı. Ailenin avukatı Jose Baez şunları söyledi:

“Eşcinsel bir aşığa yazıldığı iddia edilen mektup dedikoduları gerçek dışı. Bunlar ölmüş bir insanın itibarını sarsmak için çıkarılmış kötü niyetli dedikodular. Bay Kennedy’ye yazılmış herhangi bir mektup veya not olmadığını kesinlikle doğrulayabilirim. Bu kötü niyetli dedikoduları hala yayan insanların bunu derhal yapmayı kesmesini öneririm.”

 

 

Yorum Yaz