Etkinlik Moda

Nico Tortorella, GLAAD’ın Kırmızı Halısından İşte Böyle Geçti!

GMag
Yazar: GMag

Her zaman Nico Tortorella’nın takipçisiyiz. O, sadece parlak bir aktör ve şair değil, aynı zamanda LGBT topluluğuna da ilham veren bir aktivist ve rol model.

Tortorella, geçtiğimiz gün gerçekleşen GLADD töreni için Siriano’dan muhteşem kreasyonlar giydi. Sonuç iki çarpıcı görünüm oldu; tek omuzlu siyah elbise ve ona uygun metalik etekli kıyafeti… Daha da güzel olan şey, Nico’nun Instagram’da GLAAD etkinliğinden gelen fotoğraflarla ilgili söylediği şeydi;

“Şimdi bu kıyafetlerin herkes için olmadığını biliyorum ya da bana benzeyen biri için geleneksel bir kıyafet düşünebilirsiniz ama s…tr edin. Bu elbiseden daha fazlası, aslında bu politik. Benim cinselliğimin hiç evrimleşmediği bir sır değil, ve son zamanlarda kendi cinsel kimliğim ve ifadem yeni bir anlam kazanıyor. Ben kendimi daha özgür hissediyorum. Şimdi söyleyelim, bu kıyafetleri giymek rahat değil. Ama ben harika görünüyorum. Ve önemli değil. Yüz saçı, vücut kılı, bacak kası, kalça kası ve hepsi. Hayattayım, özgürüm, hepsi benim, HEPSİ SENİN.

Yorum Yaz