Dünya Haberler

Oğlundan, Eşcinsel Babasına Unutamayacağı Hediye!

GMag
Yazar: GMag

Richard, Jonathan’ı 2005’te beşinci doğumgününden sonra evlat edindi. Richard geçenlerde Gays with Kids’e oğlunun bir dövme yaptırmak istediğini ve Richard’ın tepkisi birçok ebeveynin tepkisiyle aynıydı – sert şekilde karşı çıktı.

Şimdi ABD Donanması’nda görev yapan oğluna Richard:

“Sakın ha. Kendi çocuğun olduğunda ve vücudunu geri döndürülemez bir şekilde değiştirmeye kalktığında aklında neler geçtiğini göreceksin.”

Ancak randevu çoktan alınmıştı ve Jonathan dövmeyi yaptırmaya kararlıydı. İki hafta sonra Jonathan birkaç bahriyeli arkadaşıyla dövme sanatçısını ziyaret etti ve hevesle babasına bir fotoğraf gönderdi.

Dövme fikrini bir sır olarak saklayan Jonathan, babasına yan tarafına bir seri Roma rakamı yaptırdığı tüyosunu verdi.

O Roma rakamları Richard’ın Jonathan’ı 13 yıl önce evlat edindiği günün tarihiydi. Richard:

“Çok hazırlıksız yakalandım. Saçma, pişman olacağı bir şey yaptıracağı korkusu tamamen geçti ve onunla çok gurur duydum. Ne harika bir dövme!”

Tatlı hikayenin duygulandırdığı insanlar olayı sosyal medyaya taşıdı.

Jonathan çocukken ikili evlat edinilme tarihini her yıl kutluyorlardı. Ancak Jonathan büyüdükçe gelenek söndü. 

“Evlat edinildiği tarihi hatırladığını bile bilmiyordum. Hatırlıyormuş. Ne harika bir evlada sahip olduğumu bana hatırlatan bir olay oldu.”

Jonathan arkadaşlarıyla bir fotoğraf paylaştı ve o günün hep özel olacağını söyledi.

“İlk dövmemi yaptırdım! Bu tarih hayatımın değiştiği tarih. Bu babalarımın beni evlat edindiği gün. Beni ben olduğum için her zaman seven ve sevecek bir ailemin olduğunu öğrendiğim, hayatımdaki en güzel gün!”

 

 

Yorum Yaz