Yaşam

Ünlü İsimlerin Kişisel Antrenöründen 6 Şehvetli Seks Tüyosu

GMag
Yazar: GMag

New Yorklu yakışıklı, kişisel antrenör Branden Hayward, YouTube serisi ‘Daha iyi seks için 6 spor/diyet tüyosu’nda harika seks için bazı sağlam tavsiyeler veriyor.

Hayward ‘nasıl yapılır’ video serisinde beyaz çarşafı ve küloduyla oldukça çekici görünüyor ve sizlere kendisini (neredeyse) tamamen açıyor, hak ettiğiniz seksi garanti etmeniz için ise bilgeliğini paylaşıyor.

İşte o tavsiyeler:

1- Seks yaparken bir hediye veriyorsunuz. Aynı zamanda bir tane de alıyorsunuz. Buna göre davranın ve davranılmayı bekleyin.

2- Kendinizi seks-pozitif, çeşitli geçmişlerden açık fikirli insanlarla çevreleyin. Bu size dürüstçe seks hayatınızda işe yarayan ve yaramayan şeyleri tartışma imkanı sağlayacak. Cinsel pusulanızı keşfetmeye bu şekilde başlayabilirsiniz.

3- Neyi sevdiğinizi anlarken, bunu potansiyel partnerlerinize ifade etmenin diplomatik ancak açık bir yolunu bulun, aynı zamanda onların ne aradığını da sorun. Tercihlerinizden çok edepsiz veya düz olduğu için utanmayın. Seks harika hissettirmeli ve bunun tek yolu yaptığınız şeyden zevk almanız.

4- Kaslarınızı güçlendirmek ve testosteron seviyenizi yükseltmek için squat, deadlift ve bench-press yapın.

5- Eğer pasifseniz, 5 pasif arkadaşınıza seks için nasıl hazırlandıklarını sorun. Her metodu deneyin ve vücudunuz için en doğru formülü bulmaya çalışın. Bundan kaytarmayın. Eğer aktifseniz, pasif partnerinizin sizin için uğraştığı hazırlığı kabul edin ve minnettarlık gösterin.

6- Kendinize hata yapma ve herhangi bir zaman, herhangi bir konuda fikrinizi değiştirme özgürlüğü verin.

Yorum Yaz