Dünya Haberler

Prens George Bir Gecede Eşcinsel Simge Haline Geldi

GMag
Yazar: GMag

Müstakbel hükümdarlar her zaman sevimli ve iyi giyinmişti, ancak dördüncü doğum gününden bir gün önce, Prens George’un heyecanla yüzünü tuttuğu bir fotoğraf her şeyi değiştirdi.

Söz konusu resimde, prens bir helikoptere biniyor ve başka bir helikoptere dik dik bakıyor.

Sevinç ve şaşkınlığın orijinal ifadesi çocuğun yüzünü aydınlatıyor adeta!

Prensin bu şekilde mutluluğunu ifade eden görüntüsü, birçok kişinin George’a olan desteğini yepyeni bir pozisyon için ilan etmesine yol açtı: eşcinsel simgesi.

Elbette, prensin cinselliğine dair herhangi bir tartışma için erken olduğunu söyleyenler de var, ancak bu onun cinselliğiyle ilgili değil.

Madonna, Lady Gaga, Babadook ve evet, hatta Ariana Grande’nin gösterdiği gibi, LGBT simgesi olmak için eşcinsel olmak veya belirli bir cinselliğe sahip olmak zorunda değilsiniz.

Ayrıca, heteroseksüelliğin veya basmakalıp erkeksiliğin bir varsayılan olmadığının farkındalığı yaygınlaştırmak da önemlidir.

Çocuklar cinsellik ile doğarlar ve onların heteroseksüel olduğunu varsaymadan cinselliklerini bulmaya teşvik edilmelidirler. Örneğin; Daily Express, bu yılın başlarında, Prens George’un yeni anaokulunda bale dersi aldığından bahsetmişti.

Umarım anne-babası Prens George’u, kendi yolunu takip izlemesi için teşvik eder.

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz