Dünya Haberler

Prostat Orgazmının Zevkini Keşfeden Kişi, Orgazmları Artık Durduramıyor!

GMag
Yazar: GMag

63 yaşındaki bir erkek, yeni bir vaka incelemesinin merkezi oldu. O kadar çok prostat orgazmı geçirdi ki, şu an orgazm olmasını durduramıyor.

İngiliz araştırmacı Roy Levin, adsız bir erkek hakkında normal bir prostat ve yüksek cinsel dürtü ile sağlıklı olduğunu bildiren bir inceleme yazısı yayınladı.

Kişi, bir enfeksiyon geçirdikten sonra prostatına masaj yapması için anal bir tıpa olan Aneros helix sipariş etti. Bundan sonra, enfeksiyon geçti. Ancak seks oyuncağından aldığı orgazm o kadar yoğundu ki, çabucak bu hislere bağımlı oldu.

Raporda, kişinin üretilen fazla meniden dolay prezervatif takmaya başladığı ve sonunda yapması gereken tek şey doruk noktasına getirmek için prezervatifi takmak olduğu iddia ediliyor. Esasen, herhangi bir uyarı olmadan penisi kalkmaya başlıyor.

Bu kadar muhteşem olan erkek, sonunda birkaç problemle karşılaştı. Kişi, çok geçmeden duygularını yaşayarak “çok fazla zaman harcayabileceğini” ve sonunda “bu orgazmı yaşamaktan vazgeçmenin ve kendini normal duruma geri döndürmenin zor olduğunu” buldu.

Ek olarak, erkek, süper-orgazmlardan kaynaklanan boyun spazmlarından dolayı bir boyun yaralanması yaşadı.

Gizmodo’ya göre, ismi verilmeyen kisi, “normal seks”e geri dönmeye karar verdi, ancak yine de “bu buluşmalar sırasında boşalmadan önce 10 kadar uyarıcı olmayan orgazm” yaşıyordu. Ancak, rastgele orgazmlar zamanla durdu.

Levin, penis orgazmlarından ziyade prostat orgazmlarının “daha güçlü ve zevkli” oldukları sonucuna vardı. Gelecekte daha fazla çalışma yapılmasını umduğunu belirtti.

Yorum Yaz