Popnografi

Ricky Martin, Açık İlişkilerin Normalleşmesine Yardım Etmek İstediğini Söyledi

GMag
Yazar: GMag

Geçtiğimiz haftalarda partneri Jwan Yosef ile gizlice evlenen ve Ryan Murphy’nin dizisi American Crime Story: Versace’de ünlü modacı Gianni Versace’nin erkek arkadaşı Antonio D’amico’yu canlandıran 46 yaşındaki yıldız, rolünün açık ilişkilerin normalleşmesine yardım etmesini umduğunu söyledi. 

Dizideki ufak bir sahne, çiftin açık bir ilişki içerisinde olduğunu ima etti ve Martin de bu durumun açık ilişkiler hakkındaki ön yargıların kırılmasına yardım etmesini istediğini söyledi. Antonio’nun FBI tarafından sorguya çekildiği bir sahneden bahseden Ricky, o sahnenin çekmek zorunda kaldığı en zor sahnelerden birisi olduğunu da ekledi. 

“Bana çok acı veren bir sahneydi. Yani bu adam, Gianni ve Antonio’nun ilişkisindeki bütün gizli kapıları kırıyor. Hayatımıza başka erkekler sokmaktan bahsediyorum. Hem de eskort. Bu büyük bir ifşa ve hem benim için hem de aile için çok zorlayıcı olabilir ama hikaye bu. Bunun söylenmesi gerek, bu ikisi arasındaki güvenin ve güvenliğin ne kadar katı olduğunun vurgulanması gerek. Açık ilişkilerin başka bir gerçekliğini normalleştirmek istiyoruz ve bunu yapıyoruz. Biz sadece birbirine aşık, kendine ve birbirine sonsuz güvenen iki erkeğiz.”

American Crime Story: Versace’nin diğer başrollerini Edgar Ramirez (Versace), Penelope Cruz (Versace’nin kardeşi Donatella) ve Darren Criss (Versace’nin katili Andrew Buchanan) paylaşıyor.

Yorum Yaz