Popnografi

Ricky Martin’in Kaç Çocuk İstediğine İnanamayacaksınız!

GMag
Yazar: GMag

Golden Globes’tan önce nişanlısı Jwan Josef ile birlikte kırmızı halıda konuşan ikiz çocuk babası yıldız, 4 çift daha ikiz istediğini söyledi.

9 yaşındaki ikiz kardeşler Valentino and Matteo hakkında konuşan Martin, çocuklarına lakaplarıyla seslendi ve şunları söyledi: ‘İnanılmazlar! Şu an izliyor olabilirler, iyi ve ışıklı geceler Tino ve Teo!’

E! News daha çok çocuk isteyip istemediği konusunu ısrarla sorunca, müzik ikonu ekledi: ‘Dört çift daha ikiz istiyorum!’

“Geniş bir aileye sahip olmak isterdim. Evet, isterdim ama şu an düğündü, işti derken yapacak çok fazla şey var. Önce yapacaklarımızı sıraya sokuyoruz, sonrasında daha fazla çocuk için hazır olacağız.”

Ricky dünyanın en başarılı şarkıcılarından biri ve She Bangs, Livin’ La Vida Loca gibi hitleriyle tanınıyor. Martin, yıllarca cinselliği hakkında dönen dedikodulardan sonra 2010’da web sitesinden yaptığı açıklamayla eşcinsel olduğunu açıklamıştı.

Ryan Murphy’nin yapımcılığını üstlendiği American Crime Story: Assasination of Gianni Versace’de rol alacak olan yıldız, ülkesindeki yıkıcı kasırgalardan sonra yardım toplama çalışmalarına katıldı ve 5 milyon $’dan fazla para topladı.

 

 

Yorum Yaz