Haberler Müzik

Rihanna İki Yeni Albüm İle Geliyor!

GMag
Yazar: GMag

Rihanna’nın Anti albümünün üzerinden uzun zaman geçti. Yıldız ismin bugünlerde iki yeni albüm hazırlığında olduğu dedikoduları dolaşıyor.

Rolling Stone’un haberine göre, Ri Ri bir tanesi pop bir tanesi reggae olmak üzere iki yeni albüm hazırlığında. Reggae albümü için geçen seneden beri Ricky Blaze, Linton White, Skrillex ve Boi-1da gibi isimlerle çalıştığı da belirtiliyor. Rolling Stone’un kaynağına göre, sekiz şarkı çoktan tamamlanmış durumda.

“Bu albüm için farklı prodüktör ve şarkı yazarlarından 500 kayıt toplandı.” diyor bir dans müzik yapımcısı. “Sadece 10 tanesini seçecekler. Hummalı bir çalışma içindeler ve 1,5 senedir suskunluklarını koruyorlar. Bu proje için Miami – L.A. arasında adeta mekik dokudum.”

“Rihanna bir Bajan, o yüzden buna uygun bir proje olsun istedik. Fakat bana kalırsa pek bu çizgide gitmiyor.” diyor bir başka yapımcı. “Pop ile karışık bir şey yapıyorlar. Reggae sanatçıları pop albümünde kendilerine yer bulamazlarsa, öteki albümde yer alacaklardır. Çalışmanın yönü devamlı olarak değişiyor.”

Yorum Yaz