Haberler Spor

Robbie Rogers’lı Los Angeles Galaxy Takımından Onur Ayı’na Özel Maç!

GMag
Yazar: GMag

Los Angeles Galaxy takımından Robbie Rogers’la LGBT için özel gece!

Los Angeles Galaxy futbol takımı LGBT fanları için bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceği Onur Gecesi etkinliğine hazırlanıyor!  Etkinlik 24 Haziran’da Carson, Kaliforniya’da StubHub Center’da Sporting KC’ye karşı futbol maçı ile gerçekleşecek!

Maçın gelirlerinin LGBT organizasyonlarına bağışlanacağı etkinliğin ilk 50 VIP biletlerine de şu an sakat olan açık eşcinsel futbolcu Robbie Rogers eşlik edecek.

Takım etkinlik hakkında şu şekilde detayları da paylaştı:

Stada varan ilk 15 bin taraftar  #GalaxyPride yazılı atkıları almaya hak kazanacak. Erken gelenler aynı zamanda sınırlı sayıda üretilen ısınma atletlerinden de almaya hak kazanacak. Aynı zamanda stad gökkuşağı desenli korner bayrakları, gökkuşağı renklerinde aydınlatmalar ve konfetilerle süslenecek.

Onur Gecesi etkinliğinin biletleri 20 dolar civarında, hayranlar geceye özel etkinlik atkısı ile birlikte biletleri internet üzerinden satın alabiliyorlar.

Gelirlerin bağışlanacağı Covenant House ise etkinlik öncesinde yardım amaçlı kullanılmak üzere sabun, deodorant, vücut şampuanı gibi ürünlerin toplanacağı bir yardım kampanyasına da ev sahipliği yapacak.

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz