Haberler Televizyon

RuPaul’s Drag Race’in 10. Sezonunda Madonna da Mı Olacak?

GMag
Yazar: GMag

Geçtiğimiz dokuz sezon boyunca (iki All Star sezonunu saymazsak) listelerin bir numaralı reality televizyon yarışması RuPaul’s Drag Race, ekranlara ünlü konuklar nasıl olur göstermişti.

9. sezonda ise ilk konuk sanatçı olarak Lady Gaga’yı davet ederek büyük bir başarı yakalamışlardı ki, bu da 2017 Emmy ödüllerinde En İyi Reality Yarışma Programı dalında aday olmalarının boşa olmadığını göstermiş oluyor.

Şimdiyse ortalıkta 10. sezonunun sürpriz isminin biricik Madonna’mız olacağı dedikoduları dolanıyor. Zaten drag kültürüyle haşır neşir bir geçmişi olmasına rağmen kendisini yarışmada henüz görememiş olmak bizi biraz şaşırtmıştı, ancak belki de milyonlarca Madonna fanı sonunda programın efsanevi sahnesinde sanatçıyı arz-ı endam ederken görebilme şansını yakalar, kim bilir?

Michelle, Ross Matthews ve Ru 2017 Emmy ödüllerinin kırmızı halısında TVLine kameralarına konuşmuştu. Kendilerini Lady Gaga’yı bile sönük bırakacak bir isim programa çıkabilir mi diye sorulduğunda ise Ru “Gaga’yı sönük bırakmak aslında biraz zor. Ancak sanırım bunu başardık. Cidden böyle düşünüyorum,” demişti.

Röportör açıkça Madonna’yı mı kast ediyorsunuz diye sorduğu zaman Ru yalnızca ‘Bunu söyleyemem.’ diye cevap verdi. Hayır da demediği için tahminlerin doğru olup olmadığı belli değil. Ancak Madonna’nın katılması program için harika bir fırsat olurdu.

Peki Madonna değilse kim bu isim? Cher mi? Barbara mı? RuPaul’s Drag Race’in 10. sezonuna damgasını vuracak isim sizce kim olacak?

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz