Popnografi

Sharon Stone: 12 Yaşındaki Oğlum Pembe Oje Sürmek İstediğini Söyledi

GMag
Yazar: GMag

Debra Messing ve Sharon Stone, PBS’nin ünlülerin birbirleriyle röportaj yaptığı bir şov olan Actors on Actors’e katıldı.

Stone, pembe oje sürmek isteyen 11 yaşındaki oğlu Quinn hakkında bir hikaye paylaştı;

“12 yaşında olmak üzere olan bir oğlum var. Bir gün biz tatildeyken manikür pedikür yaptırmak istediğini söyledi. Ben de eğlenceli olur diye düşünüp tamam dedim. Sonrasında ise el ve ayak tırnaklarına pembe oje sürdürmek istediğini söyledi. ‘Bana açılıyor musun?’ dedim. Eğer açılıyorsa, ilk olarak bana açılmalıydı. Oğlumun cevabı ise şu oldu; ‘Anne, bilmiyorum. Önemli olan bu değil. Bu zaten çoktan yapılmış bir savaş.’ Bu benim oğlumdu ve bana çekmişti. Ona, ‘Söylemeliyim ki, yaptığınız işin değerini takdir ediyorum. Çok değerli.’ Dedim.”

LgbtNation editörü Alex Bollinger ise konuyla ilgili şunları söyledi;

Stone’un 11 yaşındaki oğlunun pembe oje istemesi için, yeterince özgür olduğu bir gerçek. Bu bir tür ilerleme olarak görülebilir. 

Fakat LGBT yayınları takipçileri, savaşın “zaten yapılmış” olmadığını biliyorlar.

Dikkatimizi çekmeyen daha doğrusu radarımıza girmeyen nefret ve ayrımcılık olaylarının bilinmeyen bir sayısı var.

Son birkaç on yıl içinde hayal edilemez bir ilerleme kaydettik, ancak transseksüellerin iş görüşmeleri için ayrımcılık konusunda endişelenmeden önce, bir lezbiyen çiftin dünyanın her yerinde güvenli bir şekilde el ele tutuşmadan önce yapılması gereken çok iş var.

Yorum Yaz