Haberler Müzik

Tam 270 Milyon TL Karşılığında Spice Girls Yeniden Bir Araya Geliyor!

GMag
Yazar: GMag

Rüyalarınız gerçekleşti! Spice Girls yeniden bir araya geldi, en azından bir öğleden sonrası için…

Büyük spekülasyonlar sonrasında, herkesin favori pop grubu yıllar sonra ilk kez bir araya geldi ve buluşmada çekilen fotoğraflar çok güzel.

Love my girls!!! So many kisses!!! X Exciting x #friendshipneverends #girlpower

Victoria Beckham (@victoriabeckham)’in paylaştığı bir gönderi ()

Cuma başlarında ortaya çıkan görüntüler; Melanie Brown, Melanie Chisholm, Emma Bunton ve Victoria Beckham’ın Geri Horner’in Londra’daki evine ziyarete gittiğini öne sürdü. Spice Girls’in eski grup menajeri Simon Fuller da eve giderken görüntülendi.

Spice Girls, 2007 ve 2008 turnede ve sonrasında da 2012 Olimpiyatları kapanış töreninde bir araya gelmişti. Bazı haber ajansları, grubun her bir üyesinin 10 milyon sterlin alacağı “yeni projeler dizisi” için yeniden bir araya geleceklerini belirtti.

Victoria Beckham’ın Instagram’daki fotoğrafına ek olarak, Geri Horner ve Emma Bunton, Twitter’da bir araya gelişlerinin fotoğrafını paylaştılar. Horner, “Kızlarımın hayatta ve capcanlı olduğunu görmek çok güzel!” derken, Bunton, bu buluşmaların fazlasının geleceğini ima ederek, “Kızlarımı seviyorum! Heyecan verici!” yazdı.

Bununla birlikte, grubun birleşmesi birlikte sahneye çıkacakları anlamına gelmiyor. Konuyla ilgili The Sun gazetesi’ne konuşan bir kaynak Beckham’ın şarkı söylemek istemediğini ifade ederek, Çin’de bir televizyon programı yapılması gündemde. Öte yandan sponsorluk anlaşmaları ve en iyi şarkılarından oluşan bir toplama albümün piyasaya sürülmesi söz konusu” açıklamasını yaptı. 

Her ne olursa olsun, bu buluşmanın altından neler çıkacağını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz!

Yorum Yaz