Editörün Seçtikleri Spor

Spor Salonunda Çapkınlık Dersleri

GMag
Yazar: GMag

cinsel camiada fit olmanın bir gereklilik olduğu gerçeği, sporda vücudumuzu geliştirmeyi seyretmenin yanında, salonda gözümüzü alamadığımız yakışıklılarla alt-üst olma isteğini de perçinliyor.

Peki salona yeni düşen bu yakışıklının dikkatini nasıl çekebileceğinizi biliyor musunuz? artık spor salonundaki yakışıklı sizin ilginize duyarsız kalmayacak.

Spor salonu ile bir alakanız olduğu belli olsun, spora önem verdiğiniz, bunu sadece vücudunuz güzel görünsün diye değil, sağlıklı yaşamak için de yaptığınızı belli edin. Kısacası çaktırmadan bütün hünerlerinizi gösterin.

bnbn

Fakat böyle açık ve net değil.

giphy

Düşünün ki 9 aydır karşılaşıyor, ama bir türlü konuşamıyorsunuz, fakat siz hala böylesiniz..(Olmaz)

yy

Bazen vaat etmeyip, göstermeniz gerek. (Hani olur da tanışırsak, bak nelerim var gibisine)

gg

Abla hayırdır? rahibe teresa’nın güncellenmiş versiyonu sen misin? ay şişirin bizi! ayol göz göze geldiniz, bir selam ver, göz kırp, bir şey yap ayol! yok hani 1425347 gündür karşılaşıyorsunuz ya ondan şey ettik.

fff

İşte size bomba bir ipucu.. Kesinlikle güzel kok. Yanından, sağından solundan geçerken, buram buram, güzel kok.

yyyyy

Fakat güzel kokuyorsun diye bunu yapma.

giphy

Spor salonunda zaman geçir, evde seni  çocuk, 3 torun bekliyormuş gibi, işin biter bitmez kaçma. Soyunma odasında anlamsızca bekle, kendine bak. Zaman geçir yani.

bhgv

Spor yaparken çaktırmadan, yalandan telefonda konuş. Telefonun diğer ucunda hiç varolmayan kişiye, spor sonrası bir planının olmadığını söyle.  (Ablan görevimiz tehlike yavrum)

anigif_original-grid-image-5487-1371148998-10

Ve sen sen ol sakın dikkat çekeceğim diye abartma!

gh

Bu dediklerimizi bir deneyin, bakalım ne olacak. Baktınız hala odun. Ay yok o zaman ya evli, ya gönlünün efendisini bulmuş biri. Onu pas geçin, başka hedeflere yönelin.

giphy

Vazgeçmek, pes etmek yok!

giphy

Unutma, sen başkasın, bambaşkasın.

giphy

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz