Editörün Seçtikleri Televizyon

Buda Bizim Survivor 2017 Rüya Takımımız

GMag
Yazar: GMag

Valla biz de bir çok kişi gibi Survivor yarışmasına bayılan, takip edenlerdeniz. Acun Medya’nın belki de en sevdiğimiz programlarından biri. Her sene yarışmanın yayınlanmasına az bir süre kala isimler ortaya atılır, kim gidiyor adaya diye iddialar konuşulur. Peki bizim rüya takımımıza ne olacak? Sevgili Acun abi bu da bizim istediğimiz takım bilesin. Umuyoruz tahminlerimiz tutar 🙂

1. Çağla Büyükakçay

çağla

Survivor takımının olmazsa olmazıdır sporcular, lakin tabiki Tenis branşının ‘yoğunluğu’ gereği Çağla’yı adada görmek imkansız, ama biz yine de kendisinin performansını acayip merak ediyoruz.

2. Okan Kurt

okan

Yani milli eniştemizi unutmadık tabi. Demet Akalın’ın da deliler gibi seyredip, desteğini bir an olsun esirgemediğini, oyunlarda hop oturup hop kalktığını, attığı tweetlerden biliyoruz. Düşünsenize kocasını aç bir ilaç adada izlediğini. Her anlamda ortaya keyifli bir görüntü çıkabilir. Bir de eniştemiz boylu poslu aman da aman 2’e 5 yani. Bizce yakışır Acun abi..

3. Tuba Ünsal

tuba

Yanlış yazmadık, siz de doğru okudunuz. Niye Tuba Ünsal? Ufacık tefecik içi dolu fıçıcık diyenler olabilir. Biz kendisinin çok karizmatik ve bir çok konuda bilgili olduğunu düşünüyoruz. Bize kalırsa Tuba Ünsal’ı adada izlemek çok keyifli olacaktır.

4. İlhan Mansız

ilhan

Panama adası ne futbolcular gördü be! Kimler geldi adadan kimler geçti…Bir tek İlhan Mansız gelmedi, e bu sene onu da adada görmek istiyoruz.

5. Pakize Suda

pakize

Dünyalar tatlısı bir sohbet, esprili, karnınıza kramplar sokacak kadar komik bir kadın düşünün… Adada sadece performans ve güç mü önemli? Biraz eğlence, iyi sohbet, bunları unutmayalım lütfen. Türk televizyonlarının en renkli karakterlerinden biri Pakize Suda. Yakışır bak düşünün deriz…

6. Kerimcan Durmaz

kerimcan

SİZCEĞĞĞĞ? AY NE MANAAAĞ? Ama bizce Adada OLAAAYY olmaz mı? Sosyal medya fenomeni diyeceğiz ama artık sosyal medyadan ünü taşmış, tüm Türkiye’nin tanıdığı ve sempati duyduğu bir isim Kerimcan Durmaz. Bir de üstüne takipçilerinin çoğunun gençler olduğunu söylersek… Tencere kapak eşittir Survivor/ Kerimcan YOU KNOWWW

7. Senem Kuyucuoğlu

senem

İşte adanın en iddialı kadın yarışmacılarından biri olabilecek o isim.. Uzun boylu, güçlü, maskülen halleri ile ‘zor’ ve karşınıza almak istemeyeceğiniz bir kadın yarışmacı olabilir Kuyucuoğlu bizden söylemesi…

8. Gökhan Özoğuz

gökhan

Yeni sezonda seni görmeyi çok istiyoruz Gökhan, bu adam çok komik ve bizce çok hırslı! O ses Türkiye’de ki performansı ortada, bunu adaya ve oyunlara da yansıtır diye düşünüyoruz.

9. Azra Akın/Eda Taşpınar

eda

İki isim arasında o kadar kaldık ki, birini seçemedik. Azra Akın tescilli dünya güzeli, adada istenilen her şeyi ortaya koyacak bir isim. Eda Taşpınar ise bize göre baya atletik, bu işi kavrayabilecek ve kendini kesinlikle izlettirebilecek biri.. Siz karar verin hangisi daha iyi olabilir acaba?

10. Gürbey İleri

gürbey

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mehmet rolü dersek belki o zaman anımsarsınız. Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Gürbey için Survivor adası hem iyi gelebilir, hem de bu kadroyu tamamlayabilecek bir isim diye düşünüyoruz.

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz