Haberler Televizyon

The Voice Finalisti, Eşiyle Öpüşmesini Yayınladığı İçin ITV Kanalını Övdü

GMag
Yazar: GMag

The Voice finalisti Lauren Bannon, eşi Bex’le olan öpüşmelerini görüntülediği için, ITV kanalını övdü.

Bu cumartesi, diğer üç finalistle beraber finalde mücadele edecek olan Bannon, Diva dergisine verdiği demeçte, ITV’nin eşiyle olan öpücüğü yayınlamasının eşcinsel ilişkilerin normalleşmesine yardımcı olacağını söyledi.

“Eşcinsel olduğum gerçeğiyle çok ilgilenmediler, ki zaten bunu yaygara yapmaya gerek de yok. Ama onların bunu saklamıyor olması çok güzel. Bex benliğimin bir parçası ve onunla evli olmaktan dolayı çok mutluyum. Rüyalarımı yerine getirmeme yardım etmek istiyor ve desteği benim için gerçekten çok anlamlı.”

The Voice yarışmasının sona ermesiyle ilgili umutlarını açığa vuran Bannon şunları söyledi;

“Bu sektörde, müzisyenlerin büyük bir çoğunluğunun erkek olduğunu ve müzik endüstrisine daha çok kadın katılmasını ve gerçekten de kadınların bu yarışmada şampiyonluğa sahip olmasını çok isterim.”

“Ben de sıkı çalışmanın sonuç verdiğini kanıtlamak istiyorum. Yarışmaya ilk katıldığımda yapılan işin ne kadar çok olduğuna dair hiçbir fikrim yoktu. Sadece yarışmacılar değil, yapımcılar, grup, aydınlatma, stil… Büyük bir kitle çalışıyor. Bunun bir parçası olmak çok güzel.”

Olly Murs’un koçluğunu yaptığı Bannon, yarışma ilk önce BBC’de yayınlanmaya başladığı sırada başvurdu, ancak yapımcılar tarafından reddedildi.

“Son dört yılda çok büyüdüm ve kim olduğumu ve ne tür bir sanatçı olmak istediğimi artık biliyorum. Şimdi kendimi hazır hissediyorum. Benim için doğru zaman geldi.”

The Voice’in finali, 7 Nisan Cumartesi günü İngiltere saatiyle 20.30’da ITV’de yayınlanacak.

Yorum Yaz