Haberler Transseksüel

Trans Kadın, Erkekken Kendisini Reddeden Erkekle Aşkı Buldu!

GMag
Yazar: GMag

“Ertesi gün doğum günümdü, onunla takıldım ve bir hafta sonra resmen sevgili olduk ve o günden beri beraberiz.”

Erin, Jared’den önce de birileriyle çıktığını itiraf etti, ancak hiçbir zaman ciddi bir ilişkiye sahip olamadığını, çünkü partnerlerinin her zaman arkadaşlarına ve ailelerine Erin’in trans olduğunu söylemekten korkuyorlardı. Ancak, Jared farklıydı. İlişkinin başından beri Erin’in geçişi hakkında açıktı.

“Erkek arkadaşlarım gerçekten benden hoşlandıklarını söylerdi, ama trans olduğumu söyleyerek ailelerini riske atmak istemediler ve bu en çok acıyı yaratan şeydi. Ama Jared bundan korkmadı, ailesine Erin’in trans olduğunu söyledi. Başkalarının ne düşündüğü umrumda değil.”

 

Çift şu an iki yıldır birlikte, ilişkileri gittikçe güçleniyor ama bu her zaman kolay şeyler yaşadıkları anlamına gelmez. Resmi olarak bir çift olarak açıldıktan sonra, Erin ve Jared suistimal edildi ve hatta ölüm tehditleri aldı.

Jared, ilişkileriyle ilgili şu açıklamaları yaptı;

“İlk başlarda trans bir kadınla beraber olduğum çok fazla kişi tarafından bilinmiyordu ancak herkes öğrendikten sonra büyük bir şok yaşadılar.”

“Her zaman, “senden nefret ediyorum”, “iğrençsin”, “bir ahbapla çıkıyorsun” gibi saçma sapan yorumlarla karşılaştım.”

Ama çift, kinci insanların onların ilişkisini etkilemesine izin vermiyor. Jared ve Erin başkalarının düşündüklerini görmezden geliyor ve sadece birbirlerine olan aşklarına odaklanıyor.

Jared, “kendini” istemekte olan “güzel” kız arkadaşıyla gurur duyuyor ve şimdi iki yıl önce onu nasıl reddettiğine dair şakalar yapıyor. İlişkisini sorgulayan insanlara ise “aşk aşktır” cevabını veriyor.

Yorum Yaz