Haberler Transseksüel

Trans Loto Galibi Melissa Ede, Yüzünü Değiştirmek İçin Binlerce Pound Harcayarak Bambaşka Biri Oldu!

GMag
Yazar: GMag

Servetini geçen sene bir kazı-kazan biletinden kazandığı 4 milyon pound’a borçlu olan transseksüel milyoner Melissa Ede, yüzüne yaptırdığı rekonstrüktif ameliyatlara binlerce pound harcadı. 

57 yaşındaki kadın, yüzünü daha ‘kadınsılaştırmak’ için 3.000 pound para harcadı. Ede, botoks, dudak ve yanak dolguları, deri yüzeyini düzeltme operasyonlarına girdi. 

Kadın aynı zamanda göz altları dolguları yaptırdı, kaşlarını yükselttirdi ve gıdık tedavisi de gördü. Gıdık tedavisinde ameliyat yapılmıyor, onun yerine lazerler kullanılıyor. 

“Gıdık tedavisi çene çevresinde yapılan lazerli bir prosedür. Büyük bir farklılık var, tamamen kaldırdı. Altı hafta boyunca çalışmaya devam edecek, sürekli kaldırmaya devam ediyor.”

Ede’nin nişanlısı Rachel Nelson, her ikisinin de ameliyatların sonucundan çok memnun olduğunu söyledi.

“Çok büyük bir fark yarattı. Yüzü artık sadece öyle sallanmıyor, bir şekli de var. ‘Kafa nakli olmak istiyorum’ demesini bekliyorum ve bence mutlu da olacak.”

Taksi şoförü ileride de ameliyatlar olmayı düşünüyor ancak şimdiden görünümü hakkında daha iyi hissetmeye başladı bile. 

“Burnumu ve dişlerimi yaptırmak istiyorum. Yüz kadınlaştırma ameliyatı diye bir şeye bakmaya başladım. Dişler ve diğer şeyler olduktan sonra duruma bakacağım. Sadece daha genç, daha taze ve daha kadınsı hissetmek istiyorum.”

Ede, servetini 10 poundluk bir kazı-kazan biletiyle kazandı. Sabah işine giderken biletin ‘bir anda gözüne takıldığını’ söyleyen kadın, kısa süre sonra bir daha işe gitmek zorunda olmadığını anladı. Ede, 2011’de trans olduğunu açıkladıktan sonra kendisine sırtlarını dönen 19, 29, 30 ve 39 yaşındaki 4 çocuğuyla servetini paylaşmayacağını söylemişti. 

O dönemden beri fikirleri değişen Ede, şimdi de servetinin bir kısmını evlatlarına bırakacağını açıkladı.

“Hala birisinin bana arkasını dönüp, benim paramı alamayacağı görüşündeyim ama paramın en sonunda onlara verilmesini ve onların da biraz neşe bulmasını isterim. Onlarla buluşacak ve paramı onlara bırakacağım. Eğer hayatıma dahil olurlarsa onlara iyi davranılacak.”

Yorum Yaz