Popnografi

Troye Sivan, Model Jacob Bixenman’le Olan İlişkisi Hakkında Konuştu!

GMag
Yazar: GMag

YouTube’da şöhrete kavuşan, modern dönemlerin en sevilen eşcinsel pop şarkıcısı olan Troye Sivan, hayatını hayranları ve takipçileriyle sosyal medyadan oldukça açık bir şekilde paylaşıyor, ancak konu ilişkisine gelince, hikaye biraz farklı.

22 yaşındaki Troye, yeni bir müzikal çağını başlatırken, Avustralyalı yıldız, iki yıldır erkek arkadaşı olan Jacob Bixenman’le olan hayatını paylaşmaktan genelde kaçınıyor.

Çift ilk olarak 2016’da çıkmaya başladılar ve o zamandan beri birlikteler.

“Etiketlerin var olmasına gerek yok. Onu ilk gördüğüm andan beri birlikteyiz. Yolculuk ya da başka bir şey olmadıkça birbirimizi neredeyse her gün görüyoruz.”

“İlişkimiz, en yakın arkadaşının sürekli etrafında olması gibi hissettiriyor ve bu çok güzel. Ona karşı bir çeşit enerjim var, manyetik bir enerji. Bence hiç kimse Jacob’ı sevmeden edemez. İnsanları kendine çeken bir yapısı var.”

Jacob Bixenman

Troye ayrıca, ilişkisini gözler önünde yani halka açık yerlerde ve sosyal medya önünde yaşamaktan hoşlanmadığını da sözlerine ekliyor.

“Ben, yaşadığım şeylerin özel kalmasını isteyen bir insanım. Sosyal medyada çok paylaşım yapıyorum ama paylaştığım şeyler her zaman kendi takdirime bağlı. Birbirimizin her adımını Instagram hikayelerine koyan, sosyal medya önünde tatlı tatlı atışıp şakalar yapan bir çift olabileceğimizi sanmıyorum. İnsanlar birlikte olduğumuzu biliyor ancak ilişkimizi nasıl yaşadığımızı bilmiyorlar. Birbirimizle nasıl konuşuyoruz, nasıl iletişim kuruyoruz, ilişkimiz nasıl… Bunların hiç birini bilmiyorlar ve hiç bir zaman bunları paylaşmak isteyeceğimi sanmıyorum.”

Yorum Yaz