Haberler Teknoloji

Trump’tan Nefret Edenler İçin Bir Eşcinsel Flört Sitesi Açıldı!

GMag
Yazar: GMag

Eşcinselleri engelleyen Trump flört sitesinden sonra şimdi de anti-Trump eşcinsel yanlısı bir site açıldı. Amerikan Liberal Konseyi, Trump’a oy verenler için açılan homofobik siteye böyle bir cevap verdi ve siteye 100.000’den fazla kişi kaydoldu.

NeverTrump.Dating’in amacı ‘hoşgörü ve adalet’e inanan insanları romantik partnerlerle buluşturmak. 

“Bu yoz ve ahlaken çökmüş yönetime boyun eğmeyecek müttefiklere ihtiyacımız var ve burada onu bulabiliriz. Utanç verici politik konuşmaları atlayın ve gelecekteki aşkınızın hangi noktada bulunduğunu en baştan bilin. Özgürlük ve eşitlik NeverTrump.Dating’le geri dönüyor!”

Asıl site Trump.Dating sadece heteroseksüel bir erkek veya heteroseksüel bir kadınsanız kaydolmanıza izin veriyor. Eğlendirici veya üzücü bir şekilde site eşinizi aldatıp aldatmamanıza aldırmıyor. ‘Mutsuz bir evlilik’ içinde olduğunuz belirtirseniz siteye kaydolabiliyorsunuz.

“Eşcinsel ve biseksüel seçenekleri eklemek bizim için önemliydi çünkü kişilerin cinselliğine gönülden inanıyoruz. Bizim varlığımızın temelinde bu var. Trump.Dating sitesini ilk gördüğümüzde LGBT topluluğuna besledikleri düşmanlığın bu kadar gürültücü olabilmesine şok olduk. Ancak tabi ki Trump destekçilerinin böyle yapmasına kim şaşırabilirdi ki?”

Trump flört sitesindeki tüm üyelerin beyaz olduğu görülüyor. Aynı zamanda pazarlama ve reklam departmanlarında çalışan bir tek renkli insan da yok. Hiciv gibi görünüyor olabilir ancak görünen profillerin çoğu gerçek gibi görünüyor. 

Sitenin eşcinsel insanları engelliyor oluşunu bazı araştırmacılar kullanıcılara sordu. Araştırmacılar kim olduklarını ve neden bu soruları sorduklarını da açıkladılar. Bir adamın cevabı açıktı:

“Siktirin gidin! MAGA MAGA MAGA!!”

 

 

 

Yorum Yaz