Popnografi Televizyon

İzleyin: Wentworth Miller ve Russell Tovey, ‘The Flash’te Öpüştüler!

GMag
Yazar: GMag

İnternetin uzun zamandır uğruna dua ettiği öpücük, sonunda gerçekleşti.

Russell Tovey, Nazilerin İkinci Dünya Savaşı’nı kazandığı alternatif bir dünyada yaşayan, ışığı manipüle edebilme yeteneği olan eşcinsel süperkahraman The Ray rolünde görücüye çıktı.

The Flash, Arrow, Supergirl ve DC’s Legends of Tomorrow’da yayınlanan dört parçalı ‘Crisis on Earth-X’in hayranları, Wentworth Miller’ın karakteri Captain Cold’la, The Ray’in yakınlaşmasını izleme fırsatı buldular.

Gerçek adı Ray Terrell olan Tovey’nin karakteri, ışığı bükme yeteneği olan ve distopik bir dünyada yaşayan bir kahraman. Tovey’nin gerçek hayatta olduğu gibi kendisi eşcinsel. Ve kendisini, toplama kampında, pijamasında ters bir pembe üçgen taşırken görüyoruz. 

The Flash’ın bu hafta yayınlanan bölümünde, Terrell, Wentworth Miller’ın karakteri eşcinsel ve aynı şekilde kahraman olan Captain Cold’un alternatif evrendeki karşılığı Citizen Cold’la öpüşüyor.

İşte o sahneler;

Sahne, televizyonun en çok izlendiği saatlerde yayınlanan nadir eşcinsel öpüşme sahnelerinden biriydi. İki aktörün de gerçek hayatta eşcinsel olmasıysa bu öpüşme, sahneyi daha da özel yaptı.

Öpüşme, sosyal medyada en çok konuşulan olaylardan biri oldu.

 

 

 

Yorum Yaz