Popnografi

Yaşayan Ken Bebeği Rodrigo Alves, Dört Kaburgasını Aldıran İlk Erkek Oldu

GMag
Yazar: GMag

Brezilyalı güzellik takıntılı Rodrigo Alves geçen hafta, dört tane kaburgasının alındığı korkunç bir ameliyat için bıçak altına yattı. Şimdi büyük acılar çektiğini söyleyen Alves’e yapılan ameliyat, daha önce sadece kadınlar üzerinde uygulanmıştı.

Rodrigo, öncesinde biçimsiz ve büyük bulduğu vücuduyla rahatça giyemediği özel dikilmiş ceketlerini şimdi artık daha büyük özgüvenle giyebileceğini söylüyor.

34 yaşındaki Alves, aslında bütün kaburgalarını aldırarak 34 inç olan bel genişliğini 26 inçe düşürmeyi hedefliyordu ancak doktorlar prosedürü çok riskli olacağı gerekçesiyle reddedip ‘süzülen kaburgaları’ almayı tercih etti.

Sosyal medya yıldızı Los Angeles’ta Dr. Micheal K. Obeng’in kliniğinde bugüne kadarki 60. ameliyatına girdi. Dr. Obeng hatta operasyonu Instagram’da canlı yayınla yayınlayıp, hayranlarının Ken bebeğinin vücudu açılırken izlemesine imkan verdi.

Aldırılan vücut parçaları Rodrigo’nun daha sonraki bir ameliyatta fazladan kıkırdağa ihtiyaç duyması ihtimaline karşın saklanıyor.

28.000 Euro tutan ameliyatın; Alves’e, zarif ve klasik bir figür vermesi gerekiyor.

 

 

Yorum Yaz