Haberler Sağlık

Yeni İlginç Bir Modaya Kapılan Taylandlı Erkekler, Penislerini Beyazlattırıyor!

GMag
Yazar: GMag

Taylandlı erkekler, ilginç bir tıbbi müdahaleyle penislerini beyazlattırıyorlar. Haberlere göre doktorlar, 100’den fazla trende kapılan erkeğin penisini beyazlatmak için küçük bir lazer kullanıyor. Bangkok’taki Lelux Hastanesi çoğu LGBT olan günde ortalama 3-4 erkek müşterisinin hastaneye geldiğini söylüyor. 

Tartışılan vücut beyazlatma prosedürleriyle tanınan klinik, iddiaya göre 6 ay önce penisindeki siyah bölgelerden rahatsız olan bir hastanın penisini beyazlatarak, penis beyazlatma hizmeti vermeye başlamış.

Hastane yöneticisi Bunthita Wattansiri AFP’ye son günlerde prosedürle ilgili bilgi almak için çok kişinin geldiğini ve gelenlerin yaşlarının 22 ile 55 arasında değiştiğini söyledi. İşlem yaklaşık 480 Euro tutuyor ve beş seans gerektiriyor. Wattansiri, doktorların prosedür konusunda uzman ve açıkgöz olduğunu söylüyor. 

Hastanenin pazarlama müdürü Popol Tansakul, yurtdışından, özellikle Çin ve Kamboçya’dan müşterilerinin olduğunu da ekledi. Tayland Sağlık Bakanlığı ise prosedürle ilgili olarak kliniğe bir uyarı gönderdi. Bakanlık işlemin, acı, iltihap ve cinsel bölgede başka problemlere sebep olabileceğini söylüyor. Bakanlığa göre prosedür iyi takip edilmezse ilerlemenin başa döneceğini ve hatta daha da kötü izlerle karşılaşılabilir.

 

Yorum Yaz