Alışveriş Moda

Yeni Saat Markası Baume, Akışkan Cinsiyetli Saatler Çıkarıyor!

GMag
Yazar: GMag

Dün, Baroma, Richmont Group’un yeni bir saat markası olan Baume’un küresel lansmanı yapıldı. Baume, yenilikçi bir zihniyetle ve sürdürülebilir, geri dönüşümlü ve ileri dönüşümlü materyallerde tasarım yaratma taahhüdüyle başladı.

Lansman için iki koleksiyon oluşturuldu: İkonik Serisi ve Özel Timepiece Serisi.

Minimalist bir tasarım felsefesi ile inşa edilen Baume’un İkonik Serisi’ndeki saatler, markanın amiral gemisi olacak. Mevsimsel olarak güncellenen bu otomatik saat, %100 geri dönüştürülmüş PET bilezikle alüminyumdan üretilmiştir. Saatler; çeşitli tasarımlarda, materyallerde ve renklerde piyasaya sürülecek.

Baume’un Özel Timepiece Serisi, 2000’den fazla permütasyona sahip bir çevrimiçi konfigüratör aracılığıyla tasarlanan, tamamen özelleştirilebilir bir sunum sağlıyor.

Müşteri ortakları, binlerce benzersiz tasarım oluşturmak için 35mm veya 41mm’lik kasalar, bileşenler ve hareketleri seçiyor.

Koleksiyon, Baume estetiği içinde, yaratıcılığı ve işlevselliği bir araya getiren ve değerlendirmeyi teşvik eden çağdaş bir yaklaşımla zengin bir bireysellik sunuyor.

Baume Marka lideri Marie Chassot, şu açıklamayı yaptı; 

“Amacımız, en iyi kalite ve işçilik standartlarını yerine getirmek ve aynı zamanda dairesel bir ekonomideki işbirliğinin gücünü sağlamaktır.”

Yorum Yaz