reklam
Editörün Seçtikleri

YouTube’u Kasıp Kavuran Yetenekli ve Azimli 10 LGBT YouTuber

GMag
Yazar: GMag

Bu insanlar hayatları hakkında konuşup yaşadıkları tecrübeleri paylaşarak dünyanın dört bir yanındaki kuir bireyleri bir araya getirerek bizlere ne kadar geniş bir ailenin parçası olduğumuzu hatırlatıyor.

İşte sizin için seçtiğimiz on YouTuber:

  1. Thomas Halbert

Monotonluğa kaçmadan Thomas bizlere gerçekten ne kadar mutlu bir birey olduğunun garantisini veriyor. Onun gibi güzellik ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir insan nasıl olur da mutlu olmaz ki zaten? Thomas’ın vereceği ipuçları sayesinde iç dünyanızı dış görünüşünüze yansıtabilirsiniz.

  1. Alex Naquin

Alex eşcinsel bir genç adamın ruhuna sahip. Eşcinsel olduğunu itiraf etmekten öz şüpheleri yenmenin yollarına Alex ile bir sürü konu hakkında bilgi sahibi olabilir ve odanızda sürekli sizinle konuşan gencecik bir çocuk varmış gibi hissedebilirsiniz.

  1. Eric Angelo

Daha yetişkinlere özel bir eşcinsel hayat tarzı kanalı arıyorsanız Eric Angelo aradığınız YouTuber. Hayat, kahkaha ve içkiler ondan sorulur.

  1. Jimmy Fowlie

Los Angeleslı komedyen Fowlie kendi evinde hazırladığı politik komedilerle sizleri kahkahalara boğacak. Groundlings’de dersler veriyor, yani profesyonel olduğundan şüpheniz olmasın.

  1. Alex Bertie

Trans YouTuber Bertie geçiş döneminden çok daha fazlasını anlatıyor: asosyal hissettiği zamanlar hakkında itiraf videoları hazırlıyor, dövmelerinden, kedilerden, köpeklerden ve yılanlardan bahsediyor. Kitabı “Trans Mission: My Quest to a Beard” ise Kasım’da yayınlanacak.

  1. Memekeeley

Güzellik, moda ve yaşam tarzı ipuçları mı aradınız? Artık aramanıza gerek yok. Memekeeley ile her hafta güzellik videoları, kombinler ve arkadaş canlısı sohbetlere doyacaksınız.

  1. Jomie Hospital

Bu Filipinli blogger aynı zamanda vloggerlık ve komediyle de oldukça haşır neşir. Kanalında peruklar görebilir, bir dans türü hakkında bilgi sahibi olabilir ya da bir Tagalog seçebilirsiniz. İlla ki bir şeyler öğrenirsiniz.

  1. Sarah Croce

Çektiği eğlenceli, bilgilendirici ve alçak gönüllü videolarla yaşadığı harika lezbiyen hayatından kesitlere bayılacaksınız.

  1. Sebastian Castro

Sebastian’ın drag kraliçeleri, erkek arkadaşlar, pride ve aktivist hayatı hakkındaki birbirinden şirin videoları içinizi ısıtacak. Sebastian’ın tamamen kendine özgü bir tarzı var.

  1. Flawless Kevin

Kevin da hepimiz gibi gökkuşaklarıyla yatıp kalkan, ünlem işaretiyle arasından su sızmayan biri. Okul hayatı, K-pop hayranlığı ve zorbalıkla mücadele gibi konular hakkında çektiği videoları izlemeye doyamayacaksınız.

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz