Dünya Haberler

Yunuslarla Cinsel İlişkiye Giren Erkek’ten Skandal Sözler!

GMag
Yazar: GMag

O, her ne kadar “ilişkiye girmek” dese de, biz “tecavüz etmek” diyoruz. Çeşitli hayvanlarla ilişkiye giren (aslında onlara tecavüz eden) erkek, heteroseksüel olduğunun vurgusunu yapıyor.

Malcolm J. Brenner, 1970’lerde bir yunusla cinsel ilişkiye girdiğini açıkladığında uzun süre manşetlerde kaldı.

Brenner, günümüzde ise Dolly isimli bir yunusa aşık olduğunu, aralarında Dolly’nin de rızasının olduğu bir cinsel ilişki yaşadıklarını belirtti.

Bu hafta Huffington Post ile yapılan bir röportajda, zoofili hareketinin aktif bir destekçisi olan Brenner, erkek hayvanlara çekim hissetmediğini açıkladı.

“Erkek yunusları cinsel olarak arzulamıyorum. Bir yetişkin olarak, çizgiyi aşıyor olmama rağmen heteroseksüelim. Gençliğimde, erkek bir fino köpeğiyle mastürbasyon yaptığım bir anım var zihnimde, ancak bu eşcinsel olduğumu göstermiyor. Erkek köpekle yapmamın sebebi, onun heyecanının beni de heyecanlandırmasıydı. İkimiz için de zevkli olduğunu düşündüm. Eğer dişi fino, erkek olan kadar hevesli olsaydı, tercihim dişi köpek olurdu.”

“Köpeğimi incitmediğim, suistimal etmediğim takdirde; köpeğimle ilişkiye girmemin toplum için iyi veya kötü nasıl bir etkisi olabilir ki?”

Yorum Yaz