Chadwick Boseman’a Rol Arkadaşlarından Veda..

 Chadwick Boseman’a Rol Arkadaşlarından Veda..
Digiqole ad

Da 5 Bloods ve Black Panther gibi yapımlarda yer almasıyla bilinen ve çok sevilen oyuncu Chadwick Boseman, geçtiğimiz gün dört yıl boyunca mücadele ettiği kolon kanserine yenik düştü.

Chadwick’in ailesi, çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden, “Chadwick, gerçek bir savaşçı olarak bu zorlu süreçte çok mücadele verdi, sizlere birçok film ve sevgi getirdi,” şeklinde açıklamada bulundu.

“Chadwick, sayısız ameliyat ve kemoterapi sürecinde Marshall’dan Da 5 Bloods’a, Ma Rainey’s Black Bottom’dan daha birçok yapımda yer aldı. Black Panther’de, King T’Challa karakterini hayata geçirmek, kariyerinin en büyük gururlarından biriydi.”

Chadwick’in vefat etmesi, geçtiğimiz cuma günü sosyal medyaya bomba gibi düştü. Oyuncunun birçok rol arkadaşı ve seveni, ne kadar üzgün olduklarını dile getirdi. Oyuncunun ailesine baş sağlığı dileyenler arasında Brie Larson (Captain Marvel), Chris Hemsworth (Thor), Chris Evans (Captain America) ve Angela Bassett gibi birçok oyuncu vardı. Oyuncular, Chadwick ile fotoğraflarını paylaşarak, kendisine veda etti.

Hoşçakal Wakanda’nın sonsuz kralı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

22 Paylaşımlar
Paylaş22
Tweetle
Paylaş
Pin