American Horror Story 1984’ün En Gay 5 Sahnesi

 American Horror Story 1984’ün En Gay 5 Sahnesi
Digiqole ad

American Horror Story’nin yeni sezonu geçtiğimiz gece başladı.

Her sezonu farklı bir konuyu ele alan dizinin, 9. sezonunda 80’lerdeki bir seri katilin konusunu izlemek isteyip istemediğimizi etraflıca tartışabiliriz (açıkcası istemiyorduk, korkunç!) Fakat şunu kesin olarak söyleyebiliriz ki, bu sezon ultra gay olacak.

Açılıştaki aerobik sahnesinden tutun da, Gus Kenworthy’nin karşımıza sıkça üstsüz olarak çıkmasına ve hatta Cody Fern’in “şekil” saçlarına kadar, kampta çalışan 5 arkadaşı anlatan bu sezon aşırı ilgi çekici olacağa benziyor. Daha fazla laf kalabalıklığı yapmadan, 9. Sezonun ilk bölümünden en gay 5 sahneye hep beraber bir göz atalım.

Daha önce hiç böyle bir vücut görmüş müydünüz?

Gus Kenworthy’nin canlandırdığı Chet karakteri, bir eczaneye işediği için olimpiyatlardan diskalifiye edilen ve mükemmel kasları olan bir erkek. Bu gereksiz, ama yine de yapımcılara teşekkür etmemize sebep olan bu sahnede Kenworthy bize 1984 olimpiyat oyunlarında vücüduna bu kadar özen göstermesine rağmen yine de madalya almasını sağlayamayan kaslarını gösteriyor. Fakat ilk bölümde Chet, Emma Roberts’ın canlandırdığı Brooke karakterinden tam puan alıyor.

Bolca karın kası

Chet, Ray’den (DeRon Horton) karın kaslarını göstermesini isteyerek en eski gay numarasını yapıyor. Bakalım istediğini elde edebilecek mi?

Mükemmel açılış sahnesi

Aerobik, taytlar, neon renkler ve irdelenmesi gereken saç stilleri! Pose’dan da bildiğimiz gibi Ryan Murphy retro giriş sahnelerine bayılıyor, ve bizce de, birkaç bölüm içinde havada uçuşan kan ve kemikten ibaret olacak bu karakterlere karşı güzel bir ilk izlenime sahip olmak mantıklı bir karar. 80’ler geri döndü!

Trevor ve belaltı

Dönemine uygun ve seksi bir bıyık seçimiyle AHS kadrosuna katılan, Glee’den de tanıdığımız Matthew Morrison bu sefer Trevor karakteriyle idareci rolünde. Billie Lourd’un canlandırdığı Montana karakteri tarafından “büyük penisli” diye anılıyor ve bu namı yüzünden Jane Fonda’nın antrenman videolarından atılmış.

İlk karakterler

Flashback sahnesinde, 1970lerde Redwood kampında “üçlü yaparken” katledilen ilk gençleri görüyoruz. Biliyoruz ki 80’lerdeki seri katiller günah olduğunu düşündükleri için insanların seks yapmasını istemiyor, hele ki grup seksi hiç… Uçkuruna hakim olamayan gençlerin sonu doğal olarak, malum oluyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

39 Paylaşımlar
Paylaş39
Tweetle
Paylaş
Pin