Andrew Garfield: ‘Gay Olduğumu Hayatımın İleri Safhalarında Anlayabilirim..’

 Andrew Garfield: ‘Gay Olduğumu Hayatımın İleri Safhalarında Anlayabilirim..’
Digiqole ad

Andrew Garfield şu anda “fiziksel davranış olmadan” bir eşcinsel erkek olduğunu iddia ediyor.

Geçtiğimiz yıl Golden Globe Ödülleri’nde Ryan Reynolds’u öptükten sonra manşetlere çıkan eski Spider Man yıldızı, gay bir erkeği canlandıracağı son rolü için hazırlık yapmakla meşguldü.

Ancak Andrew, hafta sonlarını RuPaul’s Drag Race izleyerek kendini karakter haline getirmek için çaba harcadığını açıkladı.

Bu hafta, Ulusal Tiyatro’da yapılan bir panelde Andrew Garfield şu açıklamaları yaptı;

“Hazırlıklarım seçmeler başlamadan çok önce başlamıştı. Rupaul’s Drag Race’in her bölümünü izliyorum. Gerçekten ama gerçekten HER bölümünü. Her pazar ben ve sekiz arkadaşım toplanıp ekrana kilitleniyoruz. Ben artık gay bir erkeğim, yalnızca fiziksel bir girişimim olmadı henüz.”

Hollywood yıldızı daha sonra aslında eşcinsel olmadığını, ancak hayatının ileriki dönemlerinde cinsel kimliği ile ilgili bir “uyanış” yaşayabileceğinin de mümkün olduğunu sözlerine ekledi.

“Bildiğim kadarıyla ben gay bir erkek değilim. Belki de hayatımın ileri safhalarında bu uyanış gerçekleşecek, eminim harika olacağım ve bahçenin diğer bölümünü de keşfedeceğim, fakat şu anda kendi bölgemde gizleniyorum, bu da harika. Rolüme bayıldım, umarım gerçekten gay olmanın hakkını vererek oynarım.”

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

22 Paylaşımlar
Paylaş22
Tweetle
Paylaş
Pin