Artık Zamanı Geldi!

Digiqole ad

Back To The Future takvimiyle yolumuzun kesiştiği ender anlar devam ediyorken, umduklarımızın yerine gelmediği ve tamamı ile hayal kırıklığı yaşadığımız 2015’in en taze ayı Ocak ayı içinde sevindirici haber sadece Nike’dan geldi. 2011 senesinden beri gerçekleşeceğiyle ilgili dedikodusu/spekülasyonu süregeln, filmin alametifarikalarından Marty McFly’ın kusursuz ayakkabılarının gerçek olacağı haberi, en sonunda gerçek muhatabından onay aldı.

Designer Tinker Hatfield’ın yaptığı açıklamaya göre Nike Airmag ismiyle bizlerle buluşaak ayakkabı için çalışmalara (sonunda) başlandı ve bu yıl içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Bu sene için söz verdiklerini ve hala 11,5 ayları olduğunu biraz şaka biraz şaka halde belirten Hatfield, uzun zamandır filmin hayranları tarafından web aleminin her yanında ısrarla sürdürülen kampanyalara kayıtsız kalamayarak harekete geçti. Hayranları sakinleştirmek için ilk adımı 2011 yılında Nike MAG ile atılsa da, hala istenen ( daha çok beklenen) düzeyde bir tasarıma erişemeyen Nike’dan ısrarla ikinci hamlesini gerçekleştirmesi bekleniyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin