fbpx   .  

Astrolog Elvan Yarma Yazdı: Cinsel Astroloji

Yıllardır yazılan basmakalıp astroloji yazılarından sıkılmadınız mı?

Yok Aslan kadınları Yay erkeklerinden hoşlanır, yok Boğa erkekleri Başak kadınlarına ilgi duyar! Yok öyle düz mantık! Hiç düşündünüz mü? Kaç yaşamda kadın, kaç yaşamda erkekti bedeniniz? Siz hatırlamazsınız ama ruhunuz bilir. Yeter ki; içeri bakmayı bilin. Çünkü ruhun cinsiyeti yoktur! Unutmayın; Dışarı bakan rüya görür, içeri bakan uyanır…

Bundan böyle LGBT’ler için cinsel astroloji yazılarımla Gmag Türkiye’deyim!

 

İlk yazıda burç uyumlarına değinelim, iyi okumalar. 

 

Koç’lar:

Flörtöz, dikkati çabuk dağılan ve zaman zaman parlamalarıyla meşhur Koç erkekleri kendilerine uygun partner enerjisini Aslan, İkizler, Yay ve Kova erkeklerinde bulurlar. Ama uzun süreli ilişkilerde Aslan erkekleriyle didişmeleri artabilir. Çünkü ikisi de kontrolü elden bırakmak istemez. Terazi erkekleri ile dengeyi kurduklarında güzel bir ilişki yürütebilirler. Birbirlerini tamamlarlar.

Koç kadınlarına gelince genelde fiziklerine dikkat ederler ve karşısındaki kadının da aynı özeni kendine göstermesini isterler. Bu noktada Kova kadınlarının özgüveni ve gizemi Koç kadınlarını çekebilir. Yay kadınları fazla özgürlükçü olduklarından ötürü ilişki bir süre sonra çıkmaza girebilir. Akrep kadınları ile de tutkulu bir ilişki yaşayabilirler ama ani kopuşlara ve aldatmalara karşı dikkatli olmalılar. Çünkü hem Koç kadınlarının, hem de Akrep’lerin libidosu çok yüksektir. Yengeç ve Balık kadınları ise kesinlikle uzak durulması gereken burçlar Koç’lar için.

Boğa’lar:

Gösterişi, lüksü seven ve rahatına düşkün Boğa erkeklerinin partner arayışlarında mantıkları ön planda olabilir. Ama duygusal bir Yengeç erkeği pat diye bir Boğa erkeğinin karşısına çıkıp, onu yemekleriyle ve sadakatiyle cezbedebilir. Başak ve Oğlak erkekleri de Boğa’lar için çekicidir. Cinsel uyum konusunda ise Aslan ve Boğa erkeğinin birlikteliği dillere destan olabilir. Tabi günlük hayatta fikir ayrılıkları ilişkilerini biraz zorlayabilir.

Boğa kadınları ise kendilerinden yaşça büyük kadınlara ilgi duyabilir. Keyifçi Boğa’lar öyle gece gündüz çalışmalara anlam veremez. Balık ve Yengeç kadını ile güzel bir uyum yakalayabilirler. Akrep ve Kova kadınları ile didişmeleri fazla olur. Uzak durmalarını tavsiye ederim. Terazi kadınlarının güzelliği Boğa kadınlarının aklını başından alabilir!

İkizler:

Gelgitli İkizler erkekleri gizemli ve onlarda merak uyandıracak erkeklerden hoşlanırlar. Aslan erkeklerinin dış görünüşü İkizler’i çekebilir. Ve oldukça eğlenirler, sosyalleşirler ama sadakat konusunda gelirsek, ikisi de sabıkalı! Uzun süreli ilişki yürütmekte zorlanır çoğu İkizler erkeği. Kova ya da Terazi gibi iletişime açık erkekler İkizler’i heyecanlandırır. Çünkü elde ettiği zaman hevesi kaçan bir burçtan bahsediyoruz! O yüzden Balık ve Yengeç erkeklerinden uzak durun, üzülürler.

İkizler kadını ise entelektüel kadınlardan hoşlanır. Oturduklarında iki kelam edebilmek, hayata dair fikirlerini paylaşabilmek ve birlikte olduğu kadınlardan yeni şeyler öğrenmek İkizler kadınının ilgisini hep canlı tutar. Aslan, Koç, Kova ve Terazi kadınları ile uyumlu ilişkiler yürütebilirler. Akrep kadınları ile cinsellik keyiflidir ama ilişkinin sonu hüsran olabilir.

Yengeç’ler:

Naif, kırılgan ve hassas Yengeç erkekleri online mı? Derdinize derman olmaya geldim. Sonra yanlış partner seçip de ağlamayın! Kendinizi yanında rahat hissedeceğiniz Boğa erkeği hünerli elleriyle yaptığı bir yemekle sizi tavlayabilir! Akrep erkeği ile cinsel uyumunuz tavan yapar, kendinizi onun kollarına bırakmak için can atarsınız. Özgürlüğüne düşkün Yay’lar, asabi Koç’lar uzak durmanız gereken burçlar. Balık erkeği ile de iletişim sorununu çözebilirseniz güzel ve romantik bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Yengeç kadınları ise başını omzuna yaslayabilecekleri bir kadın ararlar. Bir Aslan ya da Boğa kadını duygusal anlamda Yengeç’lere iyi gelebilir. Kendilerini güvende ve huzurlu hissederler, Başak kadınları Yengeç’ler için zaman zaman sinir bozucu olabilir. Düzen takıntısı dağınık Yengeç’leri canından bezdirebilir.  Dokunarak iletişim kurmayı seven Yengeç kadınları Balık kadınları ile güzel bir uyum yakalayabilirler. Kova ve Yay’lardan uzak durmalarını öneririm, ilişki sonunda kalpleri oldukça kırılabilir.

Aslan’lar:

İster erkek olun ister kadın Aslan burçları için seks çok önemlidir. Bir ilişkiyi canlı tutacak en büyük dinamiktir diyebiliriz aslında.  Aslan erkekleri kaslı ve seksi vücut hatlarına sahip erkeklerden hoşlanırlar. Akrep, Kova ve Boğa’larla cinselliklerini yeniden keşfederler. İlişkide ise fikir ayrılıkları zorlayabilir. Yay ve Koç erkekleri ile eğlenceli ve güzel bir birliktelik yaşayabilirler. İkizler erkeği de Aslan’ları oldukça heyecanlandırır!

Aslan kadınları ise bağımsızlıklarına düşkün ve ilişkiyi domine etmeye meyillidirler. Burada Koç kadınları ile çatışma yaşarlar ama bir Yay kadını ya da Terazi kadını ile uzun birlikteliklere imza atabilirler. Kova kadınları ile otorite problemleri olabilir. İlişkiyi dengede tutabilir ve egolarını yenerlerse neden olmasın? Oğlak kadınlarından ise uzak durmalılar, ciddi kopuşlar yaşayabilirler.

Başak’lar:

Titizlikte ve eleştiride bir dünya markası Başak erkekleri! Oğlak, Akrep, Boğa ve Kova erkekleri ile güzel birliktelikler yaşayabilirsiniz. Genelde mantıkları ön planda olduğu için duygusal gelgitleri sevmez Başak erkekleri, o sebeple Yengeç ve Balık’larla zorlanabilirler. Daha dingin ve sürprizsiz ilişkileri severler.

Başak kadınları ise kendilerinden büyük kadınlara ilgi duyabilirler. Kendilerini güvende hissettikleri dalgasız ve huzurlu ilişkileri tercih ederler. Bu noktada İkizler ve Yay’lar sinirlerini zıplatabilir, uzak durmalılar. Boğa, Oğlak ve Balık kadınları ile dengeli bir ilişki yaşayabilirler. Terazi’lerin flörtözlüğü Başak kadınlarını ilk etapta çeker ama sonrasında bolca eleştirirler. Dağınık Yengeç’lerden ise uzak durmalılar, anlaşmaları zordur.

Terazi’ler:

Terazi erkekleri sanattan anlayan, aşka aşık ve flörte bayılan erkeklerdir. Aslan erkekleri yaptıkları jestlerle gönüllerini fethedebilir. Kova ve İkizler erkekleri ile pek çok ortak noktada buluşabilirler ve ten uyumunu yakalarlar. Yay’larla eğlenceli bir ilişkiye adım atabilirler. Oğlak ve Yengeç’ler ise uzak durmaları gereken burçlardan.

Terazi kadınları güzelliğe ve bakıma düşkün Başak kadınları ile iyi anlaşırlar. Bunun dışında Kova kadının fikirlerine saygı duyar ve Aslan kadının özgüvenine hayran olurlar. İlişkilerde dengeyi sağlamaya meyilli Terazi kadınları için Koç ve Oğlak kadınları zorlayıcıdır, çok yorar ve tüketir naif Terazi’leri.

Akrep’ler:

Burçlar arasında “En iyi sevişen” yarışması yapılsa herhalde Akrep ve Aslan’lar bayrağı çeker! Libidoları çok yüksek Akrep erkekleri Aslan’lar, Koç’lar ve Kova’lar arasında kararsız kalabilir. Ama uzun süreli ve huzurlu bir ilişki arıyorsanız hepsine ‘hayır’ derim. Mutluluğu bir Yengeç’te, Balık’ta ya da Boğa erkeğinde aramaya bakın.

Akrep kadınları ise ilişkide sahiplenici ve kıskançtır. Bu sebeple Başak ve Balık kadınları ile güzel bir iletişim yakalayabilirler. Yengeç kadınları ile duygusal doyumu yaşarsınız. Aslan kadınları ile de cinselliği oldukça yoğun yaşayabilirsiniz. Ama sahiplenilmeyi sevmeyen Koç ve Yay’lar size göre değildir.

Yay’lar:

Eğlenceye, kop kop’lara, gece hayatına düşkün Yay erkekleri çapkınlıklarıyla ünlüdür. Hatta Koç’larla bu konuda kapışırlar bile! Aslan erkeği ile şahane bir birliktelik yakalayabilirsiniz tabi birbirinizi kısıtlamadıkça çünkü ilişki ilerledikçe Aslan erkekleri kıskanç olabilirler. Terazi ve Kova erkekleri ile de güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Yengeç ve Balık’lardan uzak durun, sizden kopmaları zor olabilir.

Yay kadınları İkizler kadını ile çok eğlenir ama bu ilişki hep gelgitli olacaktır. Aslan ve Koç kadınının ilişkide dominant taraf olmasını kabullenirlerse güzel bir birliktelik yaşayabilirler. Kova ve Terazi kadınlarını da sevgili adayı olarak değerlendirin derim.

Oğlak’lar:

Aşkı bile görev gibi yaşayan Oğlak erkekleri, ciddi, giyim kuşamına dikkat eden snop erkeklerden hoşlanırlar. İlişkide sorumluluğu almayı sevdikleri için Yengeç erkekleri ile birbirlerini tamamlayabilirler. Boğa ve Başak erkekleri ile uzun süreli ilişkilere adım atabilirler. Aslan ve İkizler erkekleri ise size göre değil, kendinizi zorlamayın.

Oğlak kadını ilişkide dürüstlüğe çok önem verir. O yüzden İkizler kadının dalgalı ruh hali onu yorar. Balık ve Akrep kadınları ile tutkulu bir ilişki yaşayabilirler. Ayrıca Başak kadınlarının kendilerine gösterdiği özene hayran kalırlar. Aslan kadınları ise Oğlak’lar için fazla havai ve keyifçi gelebilir.

Kova’lar:

Çılgın Kova’lar ilişkide gizemi severler. Bu sebeple bir Akrep erkeğine abayı yakabilirler. Kova erkeğini zekası ve zerafeti ile İkizler ve Terazi kolaylıkla tavlayabilir. Bir de tabi Kova erkeğinin egosuna teslim olmalılar! Bir Yay erkeği de Kova erkeğini oldukça eğlendirir ve uyumlu bir ilişki yakalayabilirler. Amaa Yengeç ve Boğa’larla zorlanırlar.

Kova kadınları ise genelde sapyoseksüeldir. Zeka ve bilgisine hayran kaldığı partnerleri seçerler. Sekste Aslan kadını ile müthiş uyum yakalayabilirler ama ilişki bir süre sonra fikir ayrılıkları nedeni ile tıkanabilir. İkizler, Akrep ve Terazi kadınları ile daha rahat anlaşırlar ve ego savaşına girmezler. Koç kadınlarını da oldukça çekici bulurlar.

Balık’lar:

Bir Balık için ilişkinin olmazsa olmazı ten uyumu ve birlikte huzurla uyuyabilmektir. Bu noktada Balık erkekleri, Yengeç erkeklerine abayı yakabilir ve kopmaları zor olur. Akrep erkeği ile cinsel hayatları oldukça canlı olur. İkizler ve Yay burçları ise uzak durmaları gereken burçlardan, sonu hüsran ya da ihanetle bitebilir.

Balık kadınları, bazen kızsa da Başak kadınları ile tamamlanmış hissedebilirler. Boğa kadınları ile keyifli vakit geçirebilir ve kendilerini güvende hissederler. Aslan kadınlarına duygularını ifade etmeleri zor olabilir. Yay’ların patavatsızlığı hassas Balık’ları incitebilir. Oğlak kadınlarını ciddi ve uzun süreli bir ilişki için düşünebilirler.

Ay tutulması etkilerine gelince;

21 Ocak’taki tutulma hepimizi oldukça zorladı ve zorlamaya devam ediyor. Ocak sonuna kadar etkilerini yoğun hissedeceğiz. Ego savaşları, ilişkilerde çatışmalar, sorgulamalar ve bitişler olacak. Burada dengeyi sağlayan kazanır. Fazla kibir ve ego da kayıplara sebep olur. Özellikle Aslan, Kova, Akrep, Boğa ve Oğlak’ların sakin kalması gereken bir dönemdeyiz. Yapıcı olmaya bakın ki sonradan pişman olmayın ve bitmesi gerekene yol verin ki o negatif enerjiden arının! Yerine size değer verenler gelsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.