Bentley, Gökkuşağı Renklerine Bürülü Üstü Açık Arabasıyla Pride’ı Kutluyor!

 Bentley, Gökkuşağı Renklerine Bürülü Üstü Açık Arabasıyla Pride’ı Kutluyor!
Digiqole ad

Bentley Motors, Cheshire East Council ile ortaklık yaparak İngiltere’nin 25 Temmuz 2020’de yapılması planlanan ilk sanal Pride etkinliğine katılmaya hazırlanıyor.

Bu kutlama amacıyla Bentley Continental GT V8 Convertible modeli, gökkuşağı renklerine büründü. Araba, dünya çapında her yerden izlenebilir olan Pride etkinliğinde seyircilere gösterilecek.

Bentley’de ‘Head of People’ departmanında görevli Dr. Astrid Fontaine, “LGBTİ+ toplumu için ilk gökkuşağı arabamızı yaratma fırsatını kucakladık. Bentley olarak çeşitlilik ve dahil edicilik alanında adım atarken, Cheshire East’in sanal Pride etkinliklerine sponsor olacağımız için mutluluk duyuyoruz. Bence gökkuşağı renklerine bürülü Bentley’miz, etkinliğin ruhunu yansıtıyor,” şeklinde açıklamada bulundu.

“Arabanın tasarımı, karantina sürecinde gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birine katılan ve kazanan 15 yaşındaki Elenaor isimli katılımcının tasarımından ilham alındı.”

Bentley’nin departmanlarından birinde görevli olan Maria Mulder isimli bir diğer çalışan, gökkuşağı renklerine bürülü arabanın huzur, bağlılık ve merak gibi hisler yaydığını söyledi.

“Kim gökkuşağı sevmez ki?” diye sordu. “Kara yağmur bulutlarının ardından beliren bir gökkuşağı, umut hissini getirir. Gökkuşağı renklerine bürülü arabamız Continental GT Convertible, kullandığımız metalik pigmentlerin nasıl bir etki bıraktığını gösteriyor ve çevresindeki parlak yüzeyleri yansıtıyor.”

Cheshire East’in sanal Pride’ı “Virtual Pride 2020”, 25 Temmuz Cumartesi günü Türkiye saatine göre 16:00-21:00 arasında gerçekleşecek. Virtual Pride 2020’de röportajlar, müzik, yarışmalar ve LGBTİ+ toplumunu destekleyen performanslar yer alacak.

Gökkuşağı renklerine bürülü Continental GT V8 Convertible sanal etkinlik sırasında bir videoda yer alacak. Aynı zamanda videoda Pride tecrübesini destekleyen Bentley çalışanlarının röportajları yer alacak. Etkinliğe prideinthepark.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

74 Paylaşımlar
Paylaş74
Tweetle
Paylaş
Pin