Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Belli Eden 6 İşaret

 Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Belli Eden 6 İşaret
Digiqole ad

Bazen eşcinsel erkeklerin dünya üzerindeki en bihaber varlıklar olduğunu düşünüyoruz. Özellikle, konu flörtleşmeye geldiğinde. Özellikle çoğunluğu “Benden hoşlandığını anlamamıştım.” “Ben sadece arkadaş olduğumuzu sanıyordum.”gibi tepkiler veriyor ve siz kafanızda “Hadi canım? Gerçekten mi? Nasıl anlayamadı?” düşüncesiyle yalnız kalıyorsunuz.

Bu dönemde erkeklerin duygularını anlamak zor. Benden hoşlanıyor mu? Yoksa sadece arkadaş olarak mı görüyor? Sorularını ortadan kaldırmak için bilmeniz gereken birkaç işareti derledik. İşte bir erkeğin sizden hoşlandığını belli eden 6 işaret:

1-Sizinle sürekli göz teması kuruyorsa

giphy

Göz teması HERŞEYDİR. Eğer sizinle uzun süreli göz teması kuruyorsa veya kurmaya çalışıyorsa, büyük ihtimalle sizden hoşlanıyor demektir. Sana bakıyor çünkü tümüyle seni içine almak istiyor.

2-Dokunuşu

giphy (5)

Dokunmak büyük bir ilgi göstergesidir. Eğer elini kalçanıza koyuyorsa büyük ihtimalle sizden hoşlanıyordur. Gülerken elini sırtınıza koyuyorsa tekrardan büyük ihtimalle sizden hoşlanıyordur. Onun yaptığı bu küçük tatlı dokunuşlar, genellikle sizden hoşlandığını belli eden tatlı belirtilerdir.

3-Ona dokunduğunuzdaki hareketleri

giphy (2)

Eğer elinizi onun beline doladığınızda kımıldamıyor veya ayaklarını oynatmayıp elinizin orada kalmasına izin veriyorsa, hatta o da elini sizin kalçanıza doluyorsa; veya sırtına dokunduğunuzda geri çekilmiyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Eğer geri çekiliyor ve rahatsız gözüküyorsa, kesinlikle sizden hoşlanmıyordur. Dokunma işinde soğukkanlı olmalısınız.

4-Sizinle zaman geçirmek için fırsatlar yaratıyorsa

giphy (3)

Diyelim ki arkadaşlarınızla bir bardasınız ve bir erkekle tanıştınız. İçecek birşeyler almaya kalkacağınızı söylüyorsunuz ve o erkek “seninle geleceğim” diyor. Şimdi, susamış ve sadece içecek bir şeyler almak için kalkıyor olabilir. (Sonuçta yalnız gitmektense biriyle gitmek daha iyi.) veya sizinle daha fazla zaman geçirmek için geliyor olabilir.

5-Tüm şakalarınıza gülüyorsa

giphy (4)

Eğer siz durmadan espri yapıyorsanız ve o tüm esprilerinize gülüyorsa, kötü bir espri anlayışı vardır, veya sizden hoşlanıyordur. Ne kadar saçmalarsanız saçmalayın o hep gülüyor olacak.

6-Konuşmaya çalışıyorsa

awful-flirting-technique-online-liking (1)

Görüşmeden sonra “Hey! Seninle çok eğlendim, başka zaman başka şeyler yapmalıyız” diyorsa, muhtemelen sizden hoşlanıyordur. Arkadaşlar “eğlenceli vakit” ve “başka zaman tekrar yapmak” gibi kalıplar kullanmazlar. Arkadaşlarla sadece eğlenirsin, belki tekrar birlikte takılmak istenilir ama bir şey söylenmez genellikle.

Birdahaki sefer bu davranışlardan birkaçını yapan birini görürsen ve ondan hoşlandıysan harekete geçmeyi dene. Bahse gireriz ki ikiniz de birlikte çok mutlu olursunuz.

 

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

102 Paylaşımlar
Paylaş102
Tweetle
Paylaş
Pin