fbpx   .  

Bu Ünlü 2 Taylandlı Oyuncu Tam 11 Yıllık Birlikteliğin Ardından Evleniyor 

İki oyuncu 2012 yılında Instagram üzerinden tanıştı.

Tanınmış Taylandlı aktörler Newyear Kitiwhut ve Both Nuttapong, 11 yıllık aşk yolculuklarının doruk noktası olan 13 Eylül 2023’te nişanlandıklarını resmen duyurarak hayranlarını heyecanlandırdı.

Newyear, sevinçli haberi paylaşmak için Instagram’a gitti ve “İlk günden itibaren, evet 13.9 deyin” yazan bir başlıkla dört nefis fotoğraf serisi yayınladı.

 

Bu fotoğraflardan üçü büyüleyici çift selfieleriyken, son fotoğrafta birbirlerine olan bağlılıklarını simgeleyen göz kamaştırıcı nişan yüzükleriyle süslenmiş, birbirine dolanmış elleri görülüyor.

Newyear ve Both, Tayland’ın en sevilen çiftlerinden biri olarak anavatanlarında saygı duyulan figürler. Sonuç olarak, nişanlandıklarının ortaya çıkmasının ardından internet iyi dilek ve tebrik korosuna dönüştü.

Her ikisi de tanınmış oyuncular olan iki sevgilinin yolları ilk olarak Instagram aracılığıyla kesişti. Aşk hikayeleri Şubat 2012’de Newyear’ın Instagram gönderilerinden birine yorum bırakarak Both ile iletişime geçmesiyle başladı.

Çiftin kimyası, popüler Tayland dizisi Top Secret Together’da eşcinsel bir çifti canlandırdıkları için kişisel yaşamlarının ötesine uzandı. Ayrıca, ortaklaşa bir YouTube kanalı işleterek içerik oluşturma dünyasına adım attılar.

Nişanlandıklarını duyurmalarının ardından, sadık hayran kitlelerinden gelen sevinçli mesajlar sosyal medya platformlarını doldurdu ve aşk hikayelerindeki bu güzel dönüm noktasını kutladı.

Reuters’a göre Tayland, Asya’nın en LGBTİ+ dostu ülkelerinden biri. Eşcinsel evlilikler için yasal destek hala beklemede olsa da, birçok çift yasal koruma olmadan evlenmeyi tercih ediyor. Özellikle 2022 yılında milletvekilleri, ilk okumanın ardından eşcinsel birlikteliklerle ilgili dört yasa tasarısı sunarak önemli bir adım attı ve Tayland’ın LGBTİ+ hakları konusundaki tutumunda ilerici bir değişimin sinyalini verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.