.  

Cara Delevigne ve Selena Gomez, OMITB Dizisinde Sevgili Bir Çifti Canlandıracak!

Yakın arkadaşlar artık aşıkları oynayacak.

Only Murders in the Building 2. sezon hızla yaklaşıyor. Hikaye hakkında heyecan verici yeni bir ayrıntı öğrendik: Selena Gomez ve Cara Delevingne ikinci sezonda aşık bir çifti canlandıracak.

 

İlk olarak, Cara’nın OMITB 2.sezon kadrosuna Aralık 2021’de katılacağı duyuruldu. Deadline tarafından “gizemle dolup taşan sanat dünyasından sofistike biri” olarak tanımlanan süper modelin karakteri Alice hakkında oldukça fazla bilgi paylaşıldı.

 

Şimdi, Vanity Fair’in komedi polisiye filminin gelecek sezonuna baktığımızda, Alice’in Selena’nın karakteri Mabel ile yeni bir aşk yaşayacağı ortaya çıktı.

Vanity Fair’a göre, iki karakter bir araya geldiğinde, Alice “Mabel’i seri başladığından beri biraz ihmal ettiği düşüncesiyle temasa geçiriyor.”

Selena ve Cara çok iyi arkadaşlar. Hatta çiftin dövmeleri bile var! Vanity Fair, bu gerçek bağ ve ilişkinin “ekrandaki uyumlarına hızlı, seksi bir yakınlık” getireceğini belirtiyor.

Only Murders dizi sorumlusu John Hoffman, Vanity Fair’e, “İkisinin birbirini tanıması ve rahat hissetmesi inanılmazdı” dedi.

Only Murders in the Building, kendi apartmanlarında meydana gelen bir cinayeti çözmeye çalışan Selena, Steve Martin ve Martin Short’un canlandırdığı üç gerçek suç sever ve komşuyu konu alıyor. İlk olarak 2021 yazında gösterime giren Hulu serisi, 1. sezonda büyük bir heyecanla sona erdi. İkinci sezonu birçok kişi tarafından uzun zamandır merakla bekleniyordu. Hulu Originals başkanı Craig Erwich 2021 sonbaharında Vulture’a, OMITB’nin “iyi bir ölçü ile Hulu’da şimdiye kadarki en çok izlenen komedi” olduğunu söyledi.

Neyse ki Selena ve Cara hayranları iki arkadaşı ekranda bir arada görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar. Only Murders in the Building 2. sezon, 28 Haziran’da Hulu’da prömiyer yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.