Cara Delevingne, Kadınlar, Seks ve Ailesi Hakkında Konuştu

 Cara Delevingne, Kadınlar, Seks ve Ailesi Hakkında Konuştu
Digiqole ad

Kuir sanatçı Cara Delevingne, Marie Claire’nin Eylül sayısı için röportaj verdi. Genç sanatçı, kuirlik ve kadınlar ile birlikte olmak hakkında konuştu.

“Yıllarca kadınlara olan ilgimi reddetmeye çalıştım. Fakat olduğum yere ait hissetmiyordum.”

Delevingne, cinsellik hakkında da konuştu. Hatırlayacak olursak Cara Delevingne, sevgilisi Ashley Benson ile bir seks salıncağı alırken görüntülenmişti. Genç oyuncu, hem bu kare hakkında hem de seks hakkındaki soruları yanıtladı.

“Poz vermedik. Planlanmış bir ‘yakalanma’ değildi. Seks benim için hiçbir zaman sadece seks değil. Bir deneyim, kafa karışıklığı, aydınlanma… Birçok şey.”

“Annemle seks hakkında konuştuğumuz ilk seferi hatırlıyorum. Bana Noel Baba’nın gerçekten olmadığını söylemişti. Sonrasında ise ‘Biraz çiçekler ve böcekler hakkında konuşalım.’ diye lafa girmişti. Bu çok kötü bir zamanlama diye düşünmüştüm.”

26 yaşındaki sanatçı, ailesiyle olan ilişkisinin ergenlik yıllarına göre çok daha ‘stressiz’ olduğunu belirtti. Annesi ve babası, Delevingne’nin kuirliğini destekliyor. Hatta sadece Delevingne’nin değil, katıldıkları LGBT etkinlikleri ile genel olarak kuir bireylere olan desteklerini esirgemiyorlar.

Cara Delevingne: “Açılmak için beklediğime değdi.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

25 Paylaşımlar
Paylaş25
Tweetle
Paylaş
Pin