Ciddi İlişkisi Olmamış Eşcinsel Erkeklere 8 Tavsiye

 Ciddi İlişkisi Olmamış Eşcinsel Erkeklere 8 Tavsiye
Digiqole ad

1- Eşcinsel tanışma uygulamalarından kurtulun

Aşkı Grindr, Hornet veya Scruff’ta bulamazsınız. Daha önce bulanlar olmuş olabilir ama bu sizin de tahmin edeceğiniz gibi gerçekten düşük bir ihtimal. 

2- Gay gruplarına/takımlarına katılın

Bu tarz gruplarda çok yakın arkadaşlar edinebilir ve belki de aşkı bulabilirsiniz.

3- Her şeyin bir ilki olduğunu unutmayın

İstediğiniz gibi birini bulacağına inanmalısınız. Aksi halde, olumsuz düşüncelerle kendi kendinizi sabote edebilirsiniz. Er ya da geç mutluluğu bulacaksınız.

4- Alkol kullanımını azaltın

Bir ya da iki bira dışarı çıkmadan önce gerginliği almak için iyidir, ama her zaman sarhoş olursanız Bay Doğru’yu bulamazsınız.

5- İlk buluşmada sevişmeyin

Hepimizin bildiği gibi, cinsel ilişkiye girdikten sonra bir takım erkekler ilgilerini kaybeder. Bu, bu erkeklerin “kötü” olmasını zorunlu kılmaz, ancak yine de ilk randevuda biraz ağırdan almak gerektiği anlamına gelebilir.

6- “O”nun fikrine aşık olmayın

Bu çok oluyor. Bir erkek arkadaşa sahip olmak için çok çaresiz hissediyorsunuz, iki hafta sonra biriyle çıkıyorsunuz, tek eşli olmak ve evlenmek istiyorsunuz. Hayır durun. İki hafta sonra o kişiyi beğenip beğenmediğinizi bile bilmiyorsunuz. Sadece onun fikrini sevdiğini biliyorsunuz. O’nu değil de O’nun fikrini sevmeye devam ederseniz, ilişkiniz başladığı kadar çabuk bitecektir.

7- Tanımadığınız Instagram çiftlerini takipten çıkarın

Bu çiftlerin paylaştığı fotoğraflar ilişkilerinin gerçek ayrıntılarını ve mücadelelerini göstermez. O fotoğrafların tek yapacağı şey, ilişkide olmadığınız için kendinizi kötü hissettirmek olacak.

8- Acelenizin olmadığını hatırlayın

Nefes alın. Rahatlayın. Henüz gerçekleşmemiş olması, asla olmayacağı anlamına gelmez. Kendinize odaklanın. Olabileceğiniz en iyi insan olun. İyi bir arkadaş olun. Bir hobi edinin. Aşktan başka şeylere odaklanın. Aşk, zamanı gelince sizi bulacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

43 Paylaşımlar
Paylaş43
Tweetle
Paylaş
Pin