Demi Lovato Aşırı Dozda Uyuşturucudan Hastaneye Kaldırıldı!

 Demi Lovato Aşırı Dozda Uyuşturucudan Hastaneye Kaldırıldı!
Digiqole ad

Şarkıcı ve oyuncu Demi Lovato, birçok haber yayınına göre, aşırı dozda uyuşturucudan sonra Salı sabahı Los Angeles hastanesine götürüldü.

Lovato, tedavi ediliyor ve durumunun stabil olduğu bildirildi. Lovato’nun teyzesi Kerissa Webb Dunn, Salı günü Facebook’ta şarkıcının “uyanık” olduğunu ve söylenenlere “yanıt verdiğini” söyledi.

Los Angeles Polis Departmanı’nın bir temsilcisi, HuffPost’a, Salı sabahı Hollywood’da bir adreste tıbbi bir acil durum olduğunu doğruladı, ancak hastanın kimliğini teyit etmedi.

Lovato, daha önce Salı gecesi Fox’ta “Beat Shazam”da görüneceği tweetini atmıştı. Ancak şov, Aralık 2017’de kayda alınmıştı. Bir sözcünün HuffPost’a verdiği demeçte, son raporların ışığında Fox’un, Lovato’nun yerine yeni bir bölüm hazırlayacağını söyledi.

Lovato, uyuşturucu ve alkolle mücadeleleri hakkında açıktı. Pop yıldızı henüz 18 yaşındayken rehabilitasyona başladı. Kendisine bipolar bozukluk tanısı kondu ve bağımlılık, kendine zarar verme ve bulimia tedavisi gördü.

YouTube’daki “Simply Complicated” adlı belgeselinde Lovato, rehabilitasyondan çıktıktan birkaç ay sonra aşırı doz aldığını açıkladı.

Güncelleme: Salı günü hastaneye kaldırılan Lovato’nun, şu an ailesiyle ve uyanık olduğu bildirildi.

“Demi uyanık ve ailesi; sevgi, dua ve desteklerini esirgemeyen herkese müteşekkir. Çıkan bilgilerin bazıları yanlış. Sağlık ve iyileşme şu anda en önemli şey olduğu için gizlilik şu an için birinci önceliğimiz.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin