‘Drag Queenleri Seven Bir Çocuğun Babasıyım’

 ‘Drag Queenleri Seven Bir Çocuğun Babasıyım’
Digiqole ad

Cadılar bayramında Bob the Drag Queen olarak giyinen küçük çocuğun babası, hikayenin kendi taraflarını anlatan bir mektup yayınladı. 

RuPaul’s Drag Race programının müdavimlerinden küçük C.J, cadılar bayramında Bob olarak giyinmişti ve internette büyük ilgi toplamıştı. C.J’in kahramanı Bob the Drag Queen de küçük çocuğun ilgisini karşılıksız bırakmamış ve çocuğu ziyaret edip, mutluluktan havalara uçmasını sağlamıştı.

Şimdiyse çocuğun babası bu harika hikayeyle ilgili bir mektup yayınladı.

“C.J gibi bir çocuğa ebeveynlik yapmanın zor yanları yok değil ama o babası tarafından sevildiğini ve desteklendiğini her zaman biliyor. İki evladım da oldukları kişi için sevildiklerini biliyorlar. C.J’in kahramanları benim onun yaşındaki kahramanlarımdan çok farklı. Ben 9 yaşındayken dünyam futbol ve beyzbol çevresinde dönüyordu. İki sporu da profesyonel olarak oynama hayalleri kuruyordum. Benim kahramanlarım sporculardı ama çocuğumun kahramanı güçlü, özgüvenli, yarış kazanan bir drag queen. 

Ben hiçbir kahramanımla tanışamadım ama çocuğum tanışabildi. İlk şoku atlattıktan sonra da mutluluktan ağlamaya başladı ve ben de ona katıldım.

Bob the Drag Queen hayran olunmayı hak eden bir insan olduğunu kanıtladı. Oğlumun cadılar bayramında onun gibi giyinmek istemesini anlatan eşimin yazdığı makaleyi okuyan Bob, planını düzenledi, sabaha kadar çalıştı ve ülkenin diğer ucuna uçarak oğlumla ‘şeker mi şaka mı’ oynadı. Dün gece defalarca teşekkür ettim ama ona ne kadar teşekkür etsem az kalır.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

17 Paylaşımlar
Paylaş17
Tweetle
Paylaş
Pin