fbpx   .  

Dünyanın En Uzun Uçuşuna Hazır Mısınız?

Emirates Havayolları, dünyanın en uzun aralıksız uçuşu olacak 17 saat 35 dakika ve 13.792 kilometre uzunluğundaki Dubai-Panama yolculuğuna başlayacağını açıkladı.

Emirates’in, dünyanın en uzun aralıksız uçuşu olmaya aday , Dubai–Panama uçuşları 1 Şubat 2016’da başlayacak. Lakin uçuş,ekonomi sınıfı yolcuları için büyük bir dayanıklılık testi olacak gibi…

Panama City Emirates’in Orta Amerika ’daki ilk uçuş istikameti. Uçuşlar; sekiz kişi birinci sınıfta, 42 kişi business sınıfında ve 216 kişi ekonomi sınıfında olmak üzere üç sınıfa ayrılacak.

 

Dubai’den 8.05’te ayrılacak uçak Panama’ya 16.40’ta varırken, Panama’dan 22.10 ayrılan uçak Dubai’ye ertesi gün 22.55’te varacak.

Panama City sadece tropikal bir istikamet değil, aynı zamanda önemli bir ekonomi ve finans merkezi. Bir tanesi dünyanın en büyük ikinci serbest ticaret bölgesi olan Latin Amerika’daki en yoğun iki limanın dışında Panama Kanalı’na da sahip olan ülkenin ekonomisinin daha da büyüyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Panama Cumhuriyeti Başbakanı Isabel Saint Malo de Alvarado “Ortadoğu’ya direkt bağlantı ülkemize yeni kapılar açacak. Bu, hem Panama hem de Latin Amerika için güçlü ve sağlam bir birliktelik” dedi.

‘MERAK ETMEYİN, RAHAT UÇACAKSINIZ’

Emirates bu uzun yolculukta, ekonomi sınıfında uçanların da rahat olacağı konusunda ısrar ediyor. Havayolunun bir sözcüsünün Mail Online’a “Bütün Emirates uçuşlarında olduğu gibi Panama uçuşlarında da yolcular ödüllü eğlence sistemimizle ve şefler tarafından hazırlanan lezzetli yemeklerimizle oturup rahatlayabilecek. Bütün yolcularımız uçuş boyunca 2000’den fazla kanala, filme, televizyon dizisine ve oyuna ulaşabilecek. Çocuklar da televizyonlardan ve oyunlardan yararlanmanın dışında her uçağımızda bulunan oyuncakları ve dergileri de kullanabilecek” açıklamasında bulundu.

Radikal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.