fbpx   .  

Elité Dizisinin Yıldızından ‘Manu Rios’ İtirafı!

Elité kadrosuna 5. Sezonda katılan André Lamoglia, eşcinsel seks sahnelerini çekme fikrinin ilk başta kendisini endişelendirdiğini  itiraf ediyor.

Brezilyalı aktör, Las Encinas’ın yeni öğrencisi ve ünlü bir futbolcunun oğlu olan Iván’ı canlandırıyor. Patrick (Manu Rios) ile aralarında tutkulu bir seks sahnesiyle sonuçlanan cinsel açıdan gergin bir arkadaşlık ortaya çıkıyor.

 

Sahneler hakkında konuşan Disney Channel’in eski Brezilya’lı aktörü, başta “endişeli” olduğunu itiraf etti.

 

Hugo Gloss ile yaptığı röportajda şöyle devam ediyor: “Çünkü kariyerimde daha önce hiç böyle bir sahnede yer almadım. Bu yüzden nasıl yapılacağını düşünmeye devam ettim.” Ancak, hayal ettiğinden daha rahat olduğunu fark etmiş..

“Ekip sette küçülüyor. Tam da bu yakın sahneler için, bizi daha rahat, daha hazırlıklı hissettirmek, sahneyi daha gerçekçi kılmak için bir samimiyet koordinatörümüz var.

“Yani bu sahneleri çekmek düşündüğümden çok daha kolaydı. Onları yapmak zorunda kaldığımda gerçekten rahat hissettim. Ayrıca bir oyuncu olarak karakter tarafından biraz korunduğumu hissediyorum çünkü Iván orada, Andrè Lamoglia değil,” diyor.

Ayrıca şaka yapılan sahnelerde tamamen çıplak olduğunu “Bunu hayal gücünüze bırakıyorum.” diyerek inkar ediyor oyuncu. 

Ivan “Şaka yapıyorum” diye ekledi, “Hiçbir sahneyi tamamen çıplak çekmedim. Seks kılıfı gibi korumamız vardı. Buna ‘tanga’ veya ‘çorap’ diyorlar, bunun gibi bir şey.”

Oyuncu ayrıca Esquire İspanya’ya sette protez (sahte penis) kullandığı söylentisini, “Her şey benim. Hepsi benim” diyerek yalanladı.

Ayrıca dublör kullanmadığını söyledi.

“Gerçek şu ki hayır. Bunu istemek aklıma bile gelmedi.”

Ekrandaki bir eşcinsel ilişkide rol alırken (dizinin sonunda Iván, Patrick’le işleri yoluna koymaya çalışır ama asla kimliğini tanımlamaz). André GQ Brazil’e şunları söyledi: “Bence bu aşk biçimini normalleştirmenin her halükarda önemli olduğunu düşünüyorum.”

Elité in 5. sezonu şimdi Netflix’te yayında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.