fbpx   .  

Elite, Henüz 5. Sezon Yayınlanmadan 6. Sezon Onayı Aldı

Netflix, dizinin iptal edileceğine dair korkulara ve beşinci sezonun henüz yayınlanmamasına rağmen Élite’i altıncı sezon için yeniledi.

Popüler seri, İspanya’nın Madrid kentindeki prestijli bir lisede geçiyor. Dizi, uyuşturucu bağımlılığı ve sosyal sınıf ayrımları gibi temaları içeriyor.

 

2018’deki ilk çıkışından bu yana İspanyol dizisi, eşcinsel bir aşk üçgeninden, kuir bir kadın çifte kadar uzanan LGBTİ+ bireyleri içeren hikayeleri sayesinde övgü toplamıştı.

Daha önce Valentina Zenere ve André Lamoglia’nın sırasıyla Sofía ve Gonzalo rolleri ile beşinci sezona katılacakları açıklanmıştı.

Dördüncü sezonun Haziran 2021’de yayınlanmasının ardından, beşinci sezonun 2022’de yayınlanması bekleniyor – ancak bu tarih henüz doğrulanmadı.

Haberi Twitter’dan duyuran Netflix, “Büyük haber: Elite 6. sezon için yenilendi!” diye açıkladı.

Henüz beşinci sezonun nasıl bittiğini görmediğimizi göz önünde bulundurursak, dizinin altıncı sezonu hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmiyoruz diyebiliriz.

Dizinin yenileneceğinin onaylanmasının yanı sıra Netflix, “üç yeni ‘Kısa Hikayenin’ yayınlanacağını” da paylaştı.

Her biri dizinin farklı karakterleri etrafında dönecek bu kısa hikayelerden ilki (15 Aralık) Phillipe, Caye ve Felipe, ikincisi (20 Aralık) Samuel ve Omar ve üçüncüsü (23 Aralık) yalnızca Patrick hakkında olacak.

Dördüncü sezon, Armando’nun Guzmán tarafından öldürülmesiyle sona erdi ve hayranlar yeni sezonun bu hikayenin devamı olmasını bekliyor.

Élite’nin ilk dört sezonunu Netflix’te izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.