fbpx   .  

Elliot Page’den Umbrella Academy Sürprizi!

Umbrella Academy geri döndü. Elliot Page, setten bir şemsiye emojisi eşliğinde “Aman tanrım geri döndük” başlıklı bir gönderiyle Instagram’da 3. sezon prodüksiyonunun başladığını doğruladı.

Page Aralık ayında trans olarak açıldığında Netflix yıldızı Twitter’da muhteşem bir destekle karşılandı. Platformun hesabı “Süper kahramanımızla çok gurur duyuyoruz!” diye yanıtladı. The Hollywood Reporter’a, Page’in Vanya Hargreeves karakterine geri döneceğini doğruladı.

Yıldızın cinsiyet kimliğinin doğrudan karaktere mi yansıyacağı yoksa senaryoya mı yazılacağını göreceğiz. Popüler Netflix dizisi, Gerard Way’in kendi zengin mitolojisine sahip çizgi roman serisine dayanıyor. Ancak Vanya’nın anlatısı, kuir hayranları için şimdiden özel bir yankı uyandırdı.

 

Başlangıçta Umbrella Akademisi’ni oluşturan yedi evlat edinilmiş süper kahramandan Vanya’nın doğaüstü yetenekleri gözden kaçırılıyor ve hatta bastırılıyor. Yine de onları geri aldığında, grubun en güçlüsü olduğu ortaya çıkıyor (ve kıyameti tetikliyor!). Page, ikinci sezonda Variety’ye karakteri hakkında şunları söylemişti:

“Omuzlarından bir dereceye kadar alınan bir ağırlık var ve hiçbir şey hatırlamamasına rağmen vücudunda daha rahat var olabiliyor.”

https://www.instagram.com/p/CAvHj0zhUXY/?igshid=zoqwb3u0kycp

Dizinin ikinci sezonunda Vanya, Marin Ireland’ın canlandırdığı bir kadına da aşık oluyor. Page, Collider’a,

“Vanya’nın ilk kez aşık olmasını oynamak ve birisine bu şekilde açılabilmesi çok güzeldi. Bir kadına âşık oluyor ve dizinin sahip olduğu erişim gücü düşünüldüğünde bu temsilin dünyaya ulaştığını biliyorum.”

“Bana 26 yaşındayken, açık olacağımı, kuir bir karakter oynayacağımı, karakterin giymesini istediğin kıyafetler giyeceğimi söyleseydin, ‘Bu imkansız’ derdim.” Dedi.

https://www.instagram.com/p/BsynL6sB3Pw/?igshid=foklx38mkcfu

Dizinin üçüncü sezonuna transseksüel bir yıldız olarak geri dönen Page, mümkün olanın yolunu açmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.