fbpx   .  

Eminem Eşcinsel Mi?

The Interview’un yarattığı onca sansasyonun ardından yasal ve yasal olmayan mecralardaki yerini almasıyla filmden sahneler internete sızdı. Bir sinema filmi olmaktan çıkıp devlet meselesi halini alan The Interview’un en komik sahnelerinden biri de şüphesiz ki Eminem’in yer aldığı bölümdü. Kariyeri boyunca şarkı sözleri yüzünden büyük eleştiriler alan sarı çiçeğin kendinden hiç beklenmeyecek bir şekilde “Gay olduğunu itiraf etmesi” bir nevi günah çıkarma seansı mıydı bilemiyoruz. Lakin; sık sık homofobik olmakla suçlanan Eminem’in James Franco’nun canlandırdığı TV suncusu Dave Skylark karşısındaki itirafı The Interview’un yüzleri güldüren anlarından biri olarak kayda geçti. Kamera arkası ekibinin verdiği tepkiler, Eminem’in halkla ilişkiler uzmanının stüdyoya dalışı, Franco’nun daha fazla laf alabilmek adına girdiği şekiller derken sahnenin her saniyesinde yüzümüzde gülücükler açtı.

Filmin tamamını ne kadar beğenirsiniz veya beğenmezsiniz bilemiyoruz. Ancak Seth Rogen ve James Franco’nun mizah formülüne karşı boş değilseniz, The Interview sizlere sansasyonu kadar büyük olmayan bir komedi filmi vaat ediyor.

 

Kaynak: Play Tuşu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.