fbpx   .  

En Seksi Realite Yıldızı Seçilen Queer Eye Yıldızı Antoni: Soyunmak Gerizekalılık Değil

35 yaşındaki şef ve sunucu, US dergisinin yaptığı en ateşli realite şovu yıldızı oylamasında, Bachelorette’deki Mike Johnson ve Tyler Cameron’ı, Vanderpump Rules’daki Tom Sandoval’ı, ve Dancing with the Stars’daki Val Chmerkovskiy’i geçti.

 

Antoni son zamanlarda Tom Ford, Calvin Klein gibi kaliteli markaların iç çamaşırı kampanyalarında yer almıştı, bu yüzden yarıştığı kategorideki diğer isimleri geçmesi pek de şaşırtıcı görünmüyor.

 

Geçenlerde dört bölümü yayınlanan özel Netflix yapımı Queer Eye: We’re in Japan ile birlikte ekranlara geri dönen Kanadalı yıldız, yakın bir tarihte GQ Hype ile seks sembolü olma durumunu tartışmıştı. Birkaç değişik fotoğraf için soyunmanın “gerizekalılık” olmadığını söylemişti.

Antoni,

“34 yaşında bir erkek olarak başkalarının beni objeleştireceğini hiç düşünmemiştim. Bu genelde yirmili yaşlarındaki erkeklerin başına geliyor. Biri bana o şekilde yaklaştığı zaman genelde onlara eğitimli bir geçmişimin olduğunu söylüyorum. Üniversiteye gittim, tonlarca kitap okudum ve aptal değilim. Kendimi bir şekilde sakinleştirdim çünkü fiziksel olarak görünüşüm nedeniyle aptal olduğum düşünülürdü.”

Queer Eye: We’re in Japan Netflix’te yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.