Ertuğrul Tulpar’ın Rezil Olduğu An

 Ertuğrul Tulpar’ın Rezil Olduğu An
Digiqole ad

Geçtiğimiz günlerde AKP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adaylığını ortaya koyan Ertuğrul Tulpar adındaki kişi, propoganda afişinde “Eşcinsel Evliliklere, Eşcinsellerin Evlat Edinme Haklarına, Kadına Şiddete ve Çocuk İstismarına Hayır” dedi.

Resmi sosyal medya hesaplarından Lambda, Listag ve SpOD benzeri LGBT örgütlerini de hedef gösteren Tulpar, nefret söylemi üstünden politika yürütmekten asla geri durmuyor.

Homofobik söylemleriyle dikkat çekmeye çalıştığı ortada olan bu kişi, kullandığı YouTube kanalı üzerinde beğendiği sayfa bilgilerini gizlemeyi unuttuğundaysa herkesi şaşkın bırakan bir manzara ortaya çıktı. Homofobisi bu kadar güçlü olan bir kişinin beğendiği ve takip ettiği sosyal medya hesaplarının ilginçliği dikkat çekti.

ertugrul-tulpar-homofobikSöz gelimi “casusluk yapmak için” ve “izlenimlerini aktarmak için” Lambda’nın toplantılarına da geldiğini belirten milletvekili aday adayı öyle sanıyoruz ki bu sayfalarda maskülen ve kaslı erkeklerle ilgili de “derin araştırmalar yapıyordu.

Bunun yanında Popüler Enfeksiyon Facebook sayfasının haberine göre aşağıdaki görselde de “çocuk istismarına hayır” diye belirten Ertuğrul Tulpar’ın beğendiği başka bir ilginç sayfayı farketmek o kadar da zor değil.11021230_839215892804612_2234458751314914988_n

Öneriler

3 Comments

  Avatar
 • merhabalar

  böyle şeyler beğenmesine “REZİLLİK” diyerek kendinizle çelişmiyor musunuz post modern faşolar hı?

   admin
  • Merhaba!

   Öncelikle GayMag’e olan ilginiz için teşekkür ederiz. Bir yanlış anlaşılma olduysa özür dileriz ancak bizim rezil olmaktan kastımız sözü geçen kişinin söylediklerinin yalan olmasıyla alakalı. Yoksa kimsenin eşcinsel olması rezil olması demek değil ancak yalan söylemesi ve bunun ortaya çıkması rezil olması bizce.

 • Avatar
 • Bazi insanlar nereleriyle okuyorlar hayret ediyorum dogrusu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin