fbpx   .  

Eşcinsel Bir Çift, Eşcinsel Olduğu İçin Terk Edilen Köpeği Sahiplendi

Eşcinsel bir çift, eşcinsel olduğu için terk edilen Fezco adındaki köpeği sahiplendi.

Fezco, başka bir erkek köpek ile cinsel ilişkiye girdikten sonra Kuzey Carolina’daki bir hayvan barınağına bırakıldı.

Fezco’nun hikayesinin yürek ısıtan sonunda, eşcinsel bir çift tarafından evlat edinildi ve adı Oscar olarak değiştirildi. 

 

Fezco, köpekler için çok normal bir davranış olan başka bir erkek köpek ile cinsel ilişkiye girdikten sonra ‘eşcinsel’ olduğuna inanan önceki sahipleri tarafından acımasızca terk edildi.

Eskiden Fezco olarak bilinen köpeğe, eşcinsel oyun yazarı Oscar Wilde’ın adı verildi. 

“Bu konuda bir şeyler yapabiliriz.” 

Steve Nicholas ve partneri John, 30 yıldır birlikteler ve Kuzey Carolina’nın Charlotte bölgesinde yaşıyorlar. Köpeğin terk edildiğine dair bir haber gördükten sonra Oscar’ı evlat edindiler. 

Steve, “Bir köpeği terk etmek için çok aptalca bir sebep” diyor. “Biz sadece eşcinsel köpeğin sevgi dolu bir eşcinsel aile tarafından sahiplenilmesinin mantıklı olacağını düşündük.” 

“Birlikte hayatımız boyunca bu tür bir bağnazlığa ve cehalete maruz kaldık ve bu konuda hiçbir zaman bir şey yapamadık. Birbirimize baktık ve bu konuda bir şeyler yapabiliriz dedik.” 

Pressly Hayvan Hastanesi’nden Dr. William Pressly, tüm köpeklerin diğer köpeklerle cinsel ilişkiye girdiğini yineleyerek, “Bu bir baskınlık ve oyun işidir”. Köpeğin cinselliği ile alakası yoktur.

Oscar, kalp kurdu hastalığı için Dr. Pressly tarafından tedavi edilecek ve kısırlaştırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.