‘Eşcinsel Kültürü, Heteroseksüel Erkeklerin Yaşamını Zorlaştırıyor!’

 ‘Eşcinsel Kültürü, Heteroseksüel Erkeklerin Yaşamını Zorlaştırıyor!’
Digiqole ad

Gerçekten diyecek söz bulamıyoruz

Sağ görüşlü blog yazarı Ben Bera, eşcinsel kültürünün toplum tarafından kabullenilmesinin heteroseksüel erkekleri günlük yaşantılarında direkt olarak sıkıntıya soktuğunu öne sürdü.

Bera’ya göre eşcinsel kültürü, heteroseksüel erkekleri faydasız duruma düşürdü, onları kendileriyle takıntılı ve dış görünüşlerine fazla düşkün hale getirdi.

“Nemlendirici kullanmak, ağda yapmak, bronzlaştırıcı kremler sürmek gibi günlük alışkanlıklar edinmek, insanın özgüvenini sağlıklı bir biçimde geliştirmesiyle kendini beğenmişlik arasındaki o ince çizgiyi aşmaktır.” diyor Bera.

Sadece bununla da kalmıyor.

Moda sektöründe eşcinsel erkekler de çalışıyor diye, yeni trendler ve tasarımlar üzerindeki etkilerimiz erkekleri Bera’nın sıradan bir erkek için hiç de uygun bulmadığı bir şekilde giyinmeye zorlamış.

 “Moda sektörü kadınlar ve eşcinsel erkekler tarafından fazlasıyla mesken tutulmuş durumda, bu tehlikeli karışım yüzünden de çok daha efemine görünümlü tarzlar ve erkek bakım ürünleri üretilmekte.”

Bera ayrıca, eşcinsel ilişkilerin ve evliliklerin toplum tarafından kabullenişinin yaygınlaşmasıyla birlikte, heteroseksüel erkeklerin alışık oldukları tarzda bağlar kurmakta zorlanmaya başladığını iddia ediyor.

“Eşcinsel kültürü herkese yardımcı oldu ama erkeklerin platonik aşk anlayışını da yok etti. Neden günümüzde birçok erkeğin depresyon ve anksiyete ile mücadele ettiğini anlamak bence hiç de zor değil.’’ diyor Bera.

En komik kısmı da ne biliyor musunuz? Görünüşe göre eşcinsel erkekler yüzünden heteroseksüel erkekler önüne gelenle yatmaya başlıyormuş. Şaka yapmıyoruz.

“Bir erkeğin şirin bir kızla birazcık eğlenmesi sağlıklı ve doğal bir durumdur. Erkeklerin arada bir bu gibi kaçamaklara ihtiyaçları olur. Oysa günümüzde erkekler, ergenliğe girdiklerinden itibaren giderek daha da sekse düşkün oluyorlar ki bu çok sağlıksız.

“Bu sürekli cinsel tatmin yaşama takıntısı yüzünden erkekler tatmin olmanın giderek daha da yozlaşmış yollarını keşfediyorlar, bu da onları hastalıklı ve sapkın yollara sürüklüyor. Tüm bunlar eşcinsel yaşam tarzının benimsenmesi yüzünden olmaya başladı.

“Batı dünyasının eşcinsel kültürünü kucaklaması, herkesten çok eşcinsel erkeklere zarar verdi.’’ diye de ekledi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin