fbpx   .  

Euphoria’nın Ünlü Oyuncuları Hunter Schafer ve Dominic Fike Beraberler Mi?

Son dönemde gündemden düşmeyen dizi Euphoria’nın ünlü oyuncuları Hunter Schafer (Jules) ve Dominic Fike (Elliot) hakkında geçtiğimiz hafta sonu “The Nice Guy restaurant and lounge”‘dan çıkarken el ele görüntülenmeleri üzerine aşk dedikoduları çıktı.

Yanlarında dizinin oyuncu kadrosundan arkadaşları Alexa Demie ve Jacob Elordi’nin de bulunduğu gecede ikilinin mekanda dans etttiklerine ve öpüştüklerine dair iddialar da var.

 

Fike, ikinci sezonu yeni başlayan dizinin kadrosuna yeni eklenen bir isim ve dizide Rue (Zendaya) ve Jules’un (Schafer) hayatlarına biraz drama ve biraz da uyuşturucu katan, kendini eşcinsellik ve heteroseksüellik arasında biryerlerde olarak tanımlayan Elliot karakterini canlandırıyor.

Rue ve Jules bu sezonda daha yeni bir araya gelmişken aralarına yeni katılan bu isimle birlikte üçlü arasında sonu drama ve kaosa doğru giden bir aşk üçgeni oluşuyor.

Umuyoruz ki ikilinin gerçek hayattaki ilişkisi dizideki gibi kısa ömürlü olmaz.

Trans oyuncu Schafer, geçtiğimiz günlerde yönelimi hakkında akıllarda oluşan soru işaretlerine son verdi. 2019’da cinsel yönelimi için “lezbiyenliğe daha yakınım” diyen oyuncu, yakın zaman önce, nedense şu an silinmiş olan tweetlerinde konuya açıklık getirdi.

Schafer bir takipçisinin ona lezbiyen demesi üzerine,

“Bunun gerçek olmasını ne kadar istesem de sanırım biseksüel ya da panseksüel gibi bir şeyim.” Cevabını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.