fbpx   .  

Euphoria’nın Yıldızı Hunter Schafer, Cinsel Yönelimi Konusunda Açıldı

Hunter Schafer cinselliği konusunda açık sözlü olmaya devam ediyor!

Euphoria yıldızı, cinsel yönelimi hakkında kendinden emin bir şekilde açılmaya devam ediyor. Cinsiyet uyumlama sürecinden ve son zamanlarda kendini non-binary olarak tanımlamaya başlamasından bahseden Schafer, şimdi de cinsel yönelimi hakkında bir açıklamada bulundu.

 

Euphoria 2019’da gösterime girdikten kısa bir süre sonra, Schafer bir Dazed videosunda cinsel yöneliminin “lezbiyen diyebileceğiniz şeye daha yakın” olduğunu açıklamıştı. Fakat ünlü oyuncu son zamanlarda, cinsel yöneliminin biraz daha belirsiz olabileceğini paylaştı.

6 Aralık’ta bir hayranının attığı tweetde: “Hunter schafer bir lezbiyen. Tebrikler lezbiyenler, siz kazandınız” demişti.

 

Schafer, cinsel yönelimini “bir şekilde netleştirmeyi” umarak yanıt vermekte hızlı davrandı ve tweet attı:

“Bunun doğru olmasını ne kadar istesem de, ne yazık ki biseksüel veya panseksüel gibi bir şey olduğumu açıklığa kavuşturmak istiyorum.”

Hayranlar şimdi Schafer’i bir “biseksüel ikonu” olarak görüyorlar.

Bir Twitter kullanıcısı, “Hunter Schafer bir biseksüel ya da panseksüel ikonu” diye yazdı.

Schafer, Euphoria’daki ödüllü performansıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Yakın zamanda Harper’s Bazaar’a kapak yıldızı olan oyuncu, dergiye başarısının çoğunu trans olarak açılmadan önce yarattığı “zengin iç dünyasına” borçlu olduğunu söyledi.

“Dış dünyanız, bedeniniz ve kendiniz, kim olduğunuzla uyumlu olmadığında, içe dönersiniz… Teorim, vücudumda kendim gibi hissetmeye başlayana kadar gerçekten zengin bir iç dünya inşa ettiğimdir” dedi.

Euphoria’nın 2. sezonu 9 Ocak 2022’de HBO’da yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.